fbpx
News
231013_LIUJO_x_VOGUE_event_5358
Liu Jo x Vogue Polska

Nasza platforma to odpowiedź na potrzeby konsumentów, którzy zamiast podążać za każdym trendem wolą modowe nowości łączyć z własnym stylem. Włoska moda to mariaż niezawodnej jakości i odwagi w projektowaniu, dzięki czemu…

IMG_2231
Jesienny brunch Coccinelle x „Vogue Polska”

Nasza platforma to odpowiedź na potrzeby konsumentów, którzy zamiast podążać za każdym trendem wolą modowe nowości łączyć z własnym stylem. Włoska moda to mariaż niezawodnej jakości i odwagi w projektowaniu, dzięki czemu…

16_0509
Pinko SS23 Dress to Impress

Pinko reinterpretuje swój charakterystyczny efekt glamour w wyjątkowo wyrafinowanej i nowoczesnej kolekcji – oto nowa propozycja dla linii Dress to Impress.

DENIM_11_0282 copia
Pinko SS23 Denim

Pinko dodaje klasycznemu dżinsowi nut glamouru i kobiecej pewności siebie, tworząc kolekcję, w której styl łączy się z seksapilem i nieuchwytną nonszalancją.

PinkoMain_04_0225_A
Pinko SS23 press release

Oto nowa wizja kobiecości, w której seksapil i glamour korespondują z siłą i nonszalancją. Pinko na sezon wiosna-lato 2023 pozostaje wierne swojemu DNA i prezentuje kolekcję celebrującą kobiece piękno i unikalność każdej z nas, jednocześnie promując siłę i miłość do samej siebie.

JPR_6566
Elisabetta Franchi press day

Muza Elisabetty Franchi wynurza się z ciepłego morza od razu przybrana w kojące odcienie czekolady, gołębiej szarości i porcelanowej bieli. Jest wyrafinowaną podróżniczką – głodna nowych doznań, łączy żakard z bouclé, a otulający tweed ze wstążkami rafii, harmonię znajdując w każdym zakątku świata.

2
Project Vogue Polska x Patrizia Pepe

W sezonie FW22 marka Patrizia Pepe w kolaboracji z Vogue Polska zaprosiła trzy influencerki – Kasię Szymków, Kasię Sawczuk oraz Aleksandrę Grzymską na specjalny projekt do Florencji podczas, którego odbyła się piękna sesja zdjęciowa w plenerze serca Toskanii.

221020_Coccinelle_1674 1 kopia
Sesja zdjęciowa Coccinelle

W sezonie FW22 marka Coccinelle zaprosiła trzy influencerki – Karolinę Ościk Alamę, Aleksandrę Grzymską oraz Agnieszkę Jelonek – na spotkanie w klimatycznym góralskim domu w podwarszawskich Uwielinach. Wydarzenie miało charakter wspólnej kolacji gdzie dania były inspirowane dziką naturą połączone z sesją zdjęciową w naturze z udziałem @cajmel, @alexiiteresa oraz @agnieszka_jelonek.

patriciapepe0036
KOLEKCJA PATRIZIA PEPE WIOSNA LATO 2023

Początek dialogu między glamourem a metawersum miał miejsce, gdy na grudniową prezentację kolekcji SS23 marka Patrizia Pepe zaprosiła gości do restauracji Muzealnej, mieszczącej się w gmachu Muzeum Narodowego w Warszawie

THE DUNE COLLECTION
KOLEKCJA DUNE
Elisabetta Franchi prezentuje nową linię kobiecych akcesoriów, które zachwycają swoim eleganckim stylem.
29B
PATRIZIA PEPE KOLEKCJA JESIEŃ – ZIMA 2021
Kolekcja jesień-zima 2021 Patrizii Pepe uosabia połączenie z naturą, które staje się coraz bardziej autentyczne i konieczne, gdzie odważna eksploracja skalistych pustkowi przeplata się z chwilami relaksu i refleksji w termalnych źródłach Toskanii.
franczyza_GPoland
FRANCZYZA WADY I ZALETY
Prowadzenie biznesu w systemie franczyzowym to wiele korzyści dla przedsiębiorcy, jednak jak to zwykle bywa znajdą się również jakieś wady.