fbpx

PATRIZIA PEPE – ŚWIĘTA PEŁNE BLASKU

Wieczorny blask migoczących świateł w jaskrawych kolorach w połączeniu ze świąteczną atmosferą przywraca zadziorny i  rockowy charakter kobiety Patrizii Pepe.

Sceneria sesji obsadzona jest w klimacie disco z lat 80-tych, który pobudza naszą wyobraźnię i pokusę do flirtowania, tworząc  jednocześnie aurę pełną glamour’u i kobiecości. Taniec jest tu metaforą wolności i jedności, doświadczenie to jest wzmocnione zmysłowym strojem, który opalizuje dzięki użytym zdobieniom.

Ikoniczne modele współczesnej mody pojawiają się na parkiecie, wśród nich znajdziemy obcisłe drapowane sukienki i kreacje typu bodycon. Na lekkich, zwiewnych materiałach dominują zakrzywione linie, asymetria i wcięcia tworzące mini kształty. Obok kombinezonów w odcieniu głębokiej czerni znajdziemy sukienki z tkaniny fil coupé czy inne zdobione cekinowymi haftami. Egzotyczne kwiaty ustępują miejsca transparentnej siatce i nowej klasycznej elegancji męskich garniturów.

Akcesoria z tej linii dodają charakteru każdej stylizacji, zaczynając od złotych sandałków, przez torebkę na ramię z logotypem Muchy, aż po biżuterię wysadzaną kryształami.

Posty powiązane