fbpx

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU FASHION BUSINESS GAME CHANGER

Fashion Business Game Changer  jest konkursem, który zorganizowaliśmy we współpracy z Akademią Biznesu i Prawa Mody Uczelni Łazarskiego. Nasza wspólna inicjatywa jest odpowiedzią na  zmiany, które obecnie zachodzą w sektorze mody. Przemysł odzieżowy jest jedną z szybciej rozwijających się gałęzi gospodarki, dlatego tak bardzo ważna jest współpraca biznesu ze światem nauki w celu przygotowywania najlepszych kadr, które będą mogły rozwijać rynek mody w Polsce.

Agencja GPoland oraz Uczelnia Łazarskiego chcą wspierać młode talenty w zdobywaniu wiedzy zarówno tej teoretycznej jak i praktycznej. Trwający ponad dwa miesiące konkurs Fashion Business Game Changer, utwierdził nas w przekonaniu, że mamy bardzo wiele kreatywnych i zdolnych osób, które mimo bardzo młodego wieku mają konkretny pomysł nie tylko na swoją zawodową przyszłość, ale również na to, jakie zmiany wprowadzać w branży mody, aby zmierzała ona w kierunku przemysłu coraz bardziej transparentnego i zrównoważonego.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za zainteresowanie naszym konkursem.  Jest nam niezmiernie miło ogłosić zwycięzcę Fashion Business Game Changer, którym została Pani Monika Łuczak. Gratulujemy Pani Monice oraz pozostałym finalistom.