fbpx

DO GRONA NASZYCH KLIENTÓW DOŁĄCZA MMC STUDIO

Agencja multibrandowa GPoland, reprezentująca ponad 80 marek modowych o międzynarodowym zasięgu, poszerza swoje portfolio o prestiżowe MMC STUDIO.

Marka założona przez duet absolwentów Katedry Ubioru ASP w Łodzi – Ilonę Majer i Rafała Michalaka, zachwyca swoim charakterystycznym stylem łączącym awangardę z prostotą. Znana jest z nieszablonowych projektów kurtek, płaszczy, sukienek i spódnic.

 

„Bardzo cieszymy się, że zaczynamy współpracę z MMC STUDIO.  Jakiś czas temu podjęliśmy decyzję   o rozszerzeniu portfolio GPoland o polskie marki. Promocja utalentowanych polskich projektantów nie tylko u nas, ale i na rynku europejskim, to kolejny krok w rozwoju naszej strategii. Jesteśmy przekonani, że wszyscy jesteśmy już na to gotowi. ” – Tomasz Wasiucionek, Commercial Director GPoland.

 

„Rozpoczęcie współpracy z MMC Studio jest reakcją na ogromny potencjał, który jest w polskich markach. Zauważyliśmy, że  dostrzegają go nie tylko pasjonaci mody czy celebryci, ale także zwykli konsumenci. Polskie marki, w świadomości  Polaków, coraz częściej są stawiane na równi z zagranicznymi, upmarketowymi i moim zdaniem  śmiało mogą z nimi konkurować pod względem jakości oraz designu.”– dodaje Olga Lemańska, Brand Manager GPoland.