fbpx

Liu Jo x Vogue Polska

231013_LIUJO_x_VOGUE_event_5358

Za nami wyjątkowe spotkania w pięciu salonach Liu Jo w całej Polsce, których partnerem było Vogue Polska. Z klientkami sklepów spotkały się Karla Gruszecka, stylistka związana z magazynem, która na co dzień pracuje z najlepiej ubranymi polskimi gwiazdami oraz Katarzyna Mioduska, Junior Stylist Vogue Polska.

Stylistki opowiedziały o najmodniejszych ubraniach i dodatkach na sezon jesień-zima 2023. Doradzały także w zakupach, proponując gotowe zestawy do pracy oraz na wieczorne wyjścia.

Ale na tym nie koniec. Gruszecka wystylizowała także witryny sklepów w Krakowie (Bonarka City Center), Katowicach (Silesia City Center), Szczecinie (Galeria Kaskada), Rzeszowie (Millenium Hall) i Poznaniu (Stary Browar), natomiast przy wybranych przez stylistkę produktach z kolekcji Liu Jo znalazły się specjalne metki z oznaczeniem „Wybory Vogue Polska”.

W tych wyjątkowych spotkaniach uczestniczyły także popularne influencerki, wśród nich m.in. Jessica Mercedes, Joanna Horodyńska, Lara Gessler, Ada Fijał i Edyta Herbuś.