fbpx
MADEING to eksluzywną platforma łącząca luksusową jakość doskonałego włoskiego wzornictwa z innowacyjnym podejściem

MADEING.pl to ekskluzywna platforma łącząca luksusową jakość doskonałego włoskiego wzornictwa z innowacyjnym podejściem. Modele oferowane przez marki dostępne w naszym outlecie pochodzą z archiwalnych kolekcji, jednak dzięki ponadczasowej elegancji i doskonałym wykonaniu nasze produkty to wciąż synonim nowoczesnego stylu. 

wszystko o nas

Marki reprezentowane przez MADEING.pl uczestniczą w obiegu cyrkularnym, gdzie najelegantszy styl spotyka troskę o środowiskowe konsekwencje przemysłu modowego. Nie można również zapomnieć o aspekcie handlowym – model outletu pozwala na odkrywanie włoskiej mody w o wiele przystępniejszych cenach, dzięki czemu ekspresja nie zna granic.

Słynne projekty i najwięksi wizjonerzy

Przygotowane produkty to efekt lat dziedzictwa projektantów, których kultowy styl na zawsze zmienił modę. Od minimalistycznej elegancji linii Armani Exchange, do odrobiny szaleństwa, z którego słynie Love Moschino – oferujemy całe spektrum stylistyczne włoskiego wzornictwa, gdzie każdy znajdzie coś specjalnego. Niezależnie od potrzeb, różne kategorie oferowane w naszym outlecie pozwalają na uzupełnianie garderoby – czy będzie to suknia Elisabetty Franchi na wieczorną galę przy kieliszku szampana, czy może komplet Pinko w oryginalnym kolorze, każdy produkt to kulminacja lat doskonalenia technik rzemieślniczych.

Własne zasady, własny styl

Nasza platforma to odpowiedź na potrzeby konsumentów, którzy – zamiast podążać za każdym trendem – wolą modowe nowości łączyć z własnym stylem. Włoska moda to mariaż niezawodnej jakości i odwagi w projektowaniu, dzięki czemu wszystkie produkty oferowane przez MADEING.pl nigdy nie tracą swojej wartości i pozwalają na odkrywanie własnego stylu w przystępnych cenach. Zarówno jeansy Pinko, jak i wyrafinowane koszule iBlues, młodszej siostry MaxMary, łączy ponadczasowe wyczucie estetyki.

Wizualizacja strony MADEING.PL

Kuferki czy shopperki?

MADEING.pl to jednak nie tylko ubrania – żadna stylizacja nie jest kompletna bez akcesoriów, oferujemy więc także szeroką gamę dodatków. Torby włoskich marek słyną z luksusowego wykonania, zachowując przy tym unikalny design. Doskonały wybór to na przykład klasyczne modele Coccinelle z metalowymi klipsami i o klasycznych kształtach lub geometryczna prostota toreb typu shopper – a może wolicie dać się zauroczyć mocnym kolorom i nieoczywistym projektom Pinko, gdzie czekają na Was lawendowe sakiewki i limonkowe kopertówki?

Nie zapominamy także o praktycznych potrzebach, czego dowodem jest nasza selekcja portfeli i plecaków, które pomóc mogą w codziennych przygodach. Dzięki mocnym kolorom – nasze faworyty to czerwień i amarant – lub ciekawym strukturom, takim jak elementy plecionek czy frędzli, modele oferowane przez MADEING.pl nigdy nie tracą niepokornego charakteru.