fbpx

TRZECIA KOLEKCJA KAPSUŁOWA PINKO STWORZONA PRZEZ PATRICKA MCDOWELL’A ODKRYWA PINKO NA NOWO

Po sukcesie kolekcji Reimagine na zimę 2020 i lato 2021, PINKO kontynuuje ekologiczne działania. Ich trzecia kolekcja REIMAGINE, podobnie jak poprzednie, została zaprojektowana przez Patricka przy współpracy z dyrektorką kreatywną – Cateriną Negrą. McDowell rekonstruuje dawne kreacje, nadając im nowy kształt. Zainspirowany modą i stylem wczesnych lat 2000 odświeża ubrania z poprzednich sezonów PINKO i ponownie wykorzystuje jeans i taftę.

Kontrastowe połączenie dżinsu, dżerseju i tafty tworzy ekstrawaganckie sylwetki.  Blokowe zestawienie mocnych kolorów i zabawa formą to główne elementy kolekcji na ten sezon. To niczym spełnienie marzeń stylisty – prosta koszulka z mikro wzorem w połączeniu ze spodniami z wysokim stanem i dżinsową kurtką ze zdobieniami. W kapsule można też znaleźć mini torebki z romantycznym akcentem – czerwonym serduszkiem.

Kolekcja przywraca ducha lat 90-tych i energię nowego millennium. Tworzy garderobę unikalną, seksowną i prowokacyjną w miejskim wydaniu. REIMAGINE pozwala kobiecie odkryć swoją nową, silną osobowość z dozą nonszalancji.

Kolekcja jest już dostępna w wybranych sklepach PINKO i na stronie PINKO.com.

Więcej materiałów tutaj: PRESS KIT

Posty powiązane