fbpx

After Label

Nazwa marki "After/Label" odzwierciedla główne zasady i filozofię marki, oznaczając dosłownie "wykraczanie poza etykietę". Marka staje się narzędziem do wyrażania oryginalności.

Najnowsze trendy miejskie stanowiły inspirację dla początkowych kolekcji marki, które skupiły się na doskonałych materiałach, wyśmienitej rzemieślniczej pracy i innowacjach z najnowszymi technologiami. After Label jest zaprojektowany do nieustannego doskonalenia pod względem komfortu, stylu i jakości. Charakterystyczne logo firmy, czerwony „/”, symbolizuje znak „forward slash” używany w językach programowania i technologii, oznaczający „po” lub „to, co następuje po”.

Ciągłe badania w obszarze technologii połączone z najnowocześniejszymi rozwiązaniami, zapewniają doskonałe dopasowanie i wyjątkowy komfort w różnorodnych środowiskach – zarówno miejskich, jak i plenerowych. After Label oferuje spersonalizowaną odzież, spełniającą oczekiwania współczesnych mężczyzn i kobiet, poszukujących świeżego spojrzenia na elegancję.