fbpx

NAJLEPSZA FRANCZYZA, CZYLI JAKA? POSTAW NA WSPÓŁPRACĘ Z GPOLAND

Franczyza w ostatnim czasie stale zyskuje na popularności. Z tego rodzaju modelu biznesowego zaczyna korzystać coraz więcej początkujących przedsiębiorstw, a sama franczyza zaczyna rozszerzać się na coraz większą ilość branż. Niegdyś kojarzono ją jedynie z wielkimi restauracjami typu fast-food, dziś ten model współpracy dość popularny jest również w świecie mody. Jaka franczyza jest najlepsza i co należy wiedzieć na jej temat?

Najlepsza franczyza to taka, która opiera się o dobrze sporządzoną umowę. Początkujący przedsiębiorcy powinni mieć to na uwadze i zawierać je jedynie z podmiotami o ugruntowanej pozycji na rynku. Mówiąc o świecie mody, pierwszą firmą, która przychodzi na myśl jest GPoland. Dlaczego warto nawiązać z nimi współpracę? Jakie płyną z tego korzyści oraz co warto wiedzieć o franczyzie w branży modowej?

Najlepsza franczyza – szansą na sukces i powodzenie w biznesie

Zanim przejdziemy do opisu najlepszej franczyzy w świecie mody, warto powiedzieć kilka słów na temat tego, jakie korzyści płyną z prowadzenia biznesu w ten sposób. Oto cztery najważniejsze pozytywne aspekty prowadzenia sklepu z ubraniami w modelu franczyzowym.

  • Po pierwsze zyskujesz dostęp do marek o światowym zasięgu. Prowadzenie sklepu z ubraniami może być dość ryzykowne w czasach, kiedy na każdym kroku otaczają nas popularne sieciówki, a galerie handlowe czekają na klientów niemal na każdym kroku. Sprzedaż licencjonowanej odzieży, która pochodzi od znanych projektantów pozwoli na znalezienie grupy zainteresowanych klientów, którzy są w stanie zapłacić duże pieniądze za ubrania pochodzące od ich ulubionych producentów.
  • Po drugie nie musisz mocno promować swojego nowego sklepu – znana marka zrobi promocję sama. Rozpromowanie sklepu z odzieżą i trafienie do szerokiego grona odbiorców może okazać się niezwykle czasochłonne oraz kosztowne. Z tego właśnie franczyza jest znacznie bardziej opłacalna jako pierwsze zetknięcie się z biznesem. Rozpoznawalne logo przywiedzie dużą ilość klientów, którzy będą mieli okazję zaznajomić się z twoim sklepem i być może wrócą do niego w przyszłości.
  • Po trzecie uzyskujesz dostęp do firmowego know-how. Firmy zawierające umowy franczyzowe zazwyczaj wspierają przedsiębiorców w prowadzeniu biznesów. Niedoświadczone osoby mogą liczyć na wsparcie z zakresu prawnego, marketingowego, czy handlowego.
  • Po czwarte możesz znacznie bardziej precyzyjnie oszacować środki, które musisz wydać na rozpoczęcie biznesu. Start biznesu franczyzowego wiąże się głównie z wydaniem określonej ilości pieniędzy na start. Umowa franczyzowa pozwala na precyzyjne oszacowanie wszelkich kosztów, co może dać duże poczucie bezpieczeństwa.

Jaka franczyza najlepsza jest, kiedy nie mamy pomysłu na biznes?

Franczyza – jaka jest najlepsza w momencie, kiedy zaczynamy i nie mamy zbyt dobrze rozplanowanego pomysłu na biznes? Odpowiedź jest prozaiczna – każda! Jeśli nie znasz się na prowadzeniu firmy i dopiero zaczynasz stawiać pierwsze kroki w tym świecie, franczyza może rozwiązać wiele problemów, z którymi muszą mierzyć się początkujący biznesmeni. Przede wszystkim franczyza daje duże poczucie bezpieczeństwa oraz minimalizuje ryzyko wystąpienia pewnych niepowodzeń na starcie. Dodatkowo, dzięki niej nie musisz mieć dużych pieniędzy na marketing, aby przyciągnąć do swojego sklepu klientów i zdobyć ich zaufanie.

Prowadzenie sklepu z odzieżą może być wyjątkowo trudne, ponieważ rynek jest już dość przepełniony. Praca pod szyldem znanej marki odzieżowej może znacznie ułatwić start. Znalezienie odpowiedniej niszy nie powinno stanowić większego problemu, a do tego pojawienie się światowego formatu marki  w danym miejscu od razu może przyciągnąć rzesze jej sympatyków z okolicy.

GPoland jest właścicielem licencji na większość znanych i lubianych przez klientów marek odzieżowych o światowym zasięgu. W ich portfolio znajdują się zarówno marki z najwyższych półek, jak i te ze średniej półki, które docierają do znacznie większej ilości odbiorców. Dodatkowo, współpracując z GPoland zyskuje się dostęp do międzynarodowych marek, których produkty jeszcze nie są tak znane i łatwo dostępne dziś w Polsce. Współpraca z nimi może być sposobem na wejście do świata prawdziwej mody oraz połączenie tego z całkiem ciekawym sposobem na zarabianie.

Najlepsza franczyza w Polsce – postaw na branżę odzieżową!

W ostatnim czasie zainteresowanie światowej sławy markami stale wzrasta. Polacy zaczynają ubierać się coraz bardziej świadomie, a ich wiedza na temat ubrań jest coraz większa. Z tego właśnie powodu, wprowadzenie znanych marek na lokalny rynek może okazać się strzałem w biznesową dziesiątkę.

Najlepsza franczyza to najlepszy sposób na życie!

Jeśli dobrze wystartujesz z biznesem, istnieje duża szansa, że znajdziesz wymarzony sposób na życie. Odpowiednio dobrana franczyza i dobrze sporządzona umowa franczyzowa może znacznie ci to ułatwić. Nawiązuj współpracę jedynie ze sprawdzonymi partnerami, o ugruntowanej pozycji na rynku.

Posty powiązane