fbpx

TRUSSARDI Z NOWYMI DYREKTORAMI KREATYWNYMI

Trussardi ma nowych dyrektorów kreatywnych, zostali nimi Serhata Işıka i Benjamina A. Huseby. Duet ten ma być odpowiedzialny za odrodzenie domu mody Trussardi. Dyrektorzy kreatywni będą nadzorować wszystkie aspekty związane z projektowaniem i wizerunkiem marki.

Serhat Işık i Benjamin A. Huseby są rozpoznawalni w świecie mody za sprawą własnej marki GmbH, którą stworzyli 2016 roku w Berlinie, od samego początku dużą rolę w komunikacji dotyczącej ich marki odgrywało zaangażowanie w sprawy społeczne. Wraz z firmą GmbH wprowadzili oni tematy inkluzywności i odpowiedzialności społecznej do modowego dyskursu.

Wnoszą oni do tego stuletniego mediolańskiego domu mody współczesną wizję twórczą, opartą na właśnie na tych wartościach. Wraz z Sebastianem Suhl, dyrektorem generalnym Trussardi, duet będzie wyznaczał nowy kierunek rozwoju marki.

Trussardi ma historię, która za nim stoi i ogromny niewykorzystany potencjał. Przyciągnęła nas możliwość kreowania tej marki od nowa ” Serhat Işık i Benjamin A. Huseby.

Serhat i Benjamin wnoszą do Trussardi charakterystyczną i mocną wizję. Wraz z całym zespołem firmy jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy wyruszyć razem z nimi w tę podróż, mając na celu wprowadzenie na rynek współczesnego i odpowiedzialnego stylu życia ” Sebastian Suhl.

Poza pracą w Trussardi, Serhat Işık i Benjamin A. Huseby nadal będą kontynuować prowadzenie swojej marki GmbH.

Kolekcja na sezon jesień-zima 2022 będzie ich pierwszą stworzoną dla Trussardi.

Posty powiązane