fbpx

DANTE6

Dante6 to marka, która wprowadziła wiele zamieszania do świata mody. Mimo, iż na rynku dostępna jest zaledwie od kilkunastu lat dała znać o swojej obecności i szybko zdobyła serca miłośników wyjątkowego, casualowego stylu. Dante6 zachwyca nie tylko ze względu na swoje oryginalne projekty, ale również materiały oraz podejście do współczesnej mody. Marka rozwija się w zawrotnym tempie i w niedalekim czasie może stać się ważnym graczem na modowej planszy świata.

Firma Dante6 nie jest zwykłą firmą odzieżową. Marka ma ciekawą misję oraz wyznaje godne pochwały wartości. Projektanci dokładają wszelkich starań, aby można było wyróżnić się w świecie mody, jednocześnie nie będąc obciążeniem dla środowiska naturalnego. Franczyza Dante6 w Polsce może być doskonałym pomysłem na oryginalny, ciekawy i pożyteczny biznes.

Dante6 – firma z krótką, ale niezwykle ciekawą historią

Historia marki Dante6 nie jest zbyt długa, ale warto ją znać, kiedy choć trochę interesujesz się światem mody. Marka została założona zaledwie 11 lat temu, w 2009 roku przez Evelyne Brekelmans. To w pełni holenderska marka, która od początku swojego istnienia wykazuje przywiązanie do holenderskiej tradycji oraz wartości. We współczesnym świecie mody okazało się to być kluczem do wielkiego sukcesu.

Dbanie o naszą planetę oraz zasoby naturalne, które się na niej znajdują nie jest obojętne założycielom marki Dante6. Firma Dante6 a działa w oparciu o zasady zrównoważonego rozwoju. Nie jest jej obojętna ekologia, wykorzystanie surowców oraz los zwierząt. Ubrania tworzone przez projektantów z marki Dante6 wykonywane są z eco wiskozy, poliestru z recyklingu oraz  sztucznego futra. Nie oznacza to jednak, że mają one gorszą jakość niż ubrania marek premium, które znane są z tradycyjnych sposobów wytwarzania. Technologia produkcji ekologicznych ubrań udoskonalana jest nieustannie, dlatego Dante6 szybko zyskało miano lidera oraz innowatora modowych zmian na całym świecie. To wyjątkowa propozycja dla osób, dla których los naszej planety nie jest obojętny, a jednocześnie cenią sobie nowoczesne ubrania, oryginalne wzornictwo oraz ponadprzeciętną jakość.

Dante6 – marka dla osób, które poszukują czegoś więcej

Bez wątpienia Dante6 oferuje rozwiązania dla osób, które od swojego stroju oczekują czegoś więcej. Firma oferuje casualowe ubrania z dozą luksusu. Wiele osób określa tę markę jako właśnie “luksusowy casual” i to zdecydowanie jest już określeniem, które wyróżnia te projekty spośród innych dostępnych na rynku. Projekty cechują się dużą indywidualnością, jednak mocno nawiązują do najnowszych trendów ze świata mody. Wiele uwagi zwracają na siebie ekologiczne tkaniny, które wyróżniają się również poprzez swoją niecodzienną jakość. Sukces Dante6 oparty jest na trzech głównych elementach: kobiecych produktach, wyjątkowej jakości oraz niewygórowanych cenach. Każdy może pozwolić sobie na odrobinę luksusu w ekologicznym duchu. To propozycja dla osób, dla których codzienny strój jest czymś więcej niż tylko ubraniem.

Dante6 – jak założyć sklep?

Jeśli jesteś zainteresowany otwarciem  sklepu franczyzowego Dante6 – odezwij się do nas.

Agencja GPoland to jedyny w kraju reprezentant marki Dante6, lecz nasza oferta jest o wiele szersza niż pośrednictwo w kontraktacjach. Jako franczyzobiorca monomarkowego sklepu Dante6, otrzymasz pomoc w doborze odpowiedniej lokalizacji, wsparcie w negocjacjach warunków najmu, projekt i realizację wyposażenia sklepu, narzędzia do rekrutacji pracowników i szkolenia z technik sprzedaży oraz propozycje produktów do optymalnego zagospodarowania, zatowarowania sklepu i wsparcie z zakresu visual merchandisingu. Poprzez świetną znajomość branży modowej i lata doświadczenia wypracowaliśmy w GPoland sprawdzony system, który umożliwi rozszerzenie działalności Dante6 na polskim rynku.

Posiadamy także showroom PR i oferujemy pełen zakres usług marketingowych, m.in. działania public relations, kampanie, organizacja dni prasowych czy influencer marketing. Nasza oferta obejmuje również wsparcie w prowadzeniu i założeniu sklepów multibrandowych. Zapraszamy do kontaktu, jeśli chciałbyś poszerzyć ofertę w swoim multibrandzie o produkty marki Dante6 lub innej marki z naszego portfolio.

Posty powiązane