fbpx

SAVE THE DUCK

Save the Duck  to bez wątpienia oryginalna propozycja we współczesnym świecie mody. Marka specjalizuje się w produkcji odzieży wierzchniej, która zupełnie różni się od tej, którą znamy z przeszłości. Projekty Save the Duck  są nie tylko interesujące pod względem estetycznym oraz praktycznym, ale również dlatego, że firmie nie jest obojętny los naszej planety oraz dbanie o ekologię.

Save the Duck  powstało z miłości do naszej planety. Założyciele marki postanowili stworzyć ubrania, jakich do tej pory nie wymyślił jeszcze nikt. To jedna z najbardziej ekologicznych firm dostępnych na rynku mody. Save the Duck  może pochwalić się niezwykle szlachetną i ważną w dzisiejszych czasach misją, która opiera się na szacunku do zwierząt, środowiska oraz całej naszej planety.

Save the Duck  – firma z ciekawą historią

Firma Save the Duck została założona w 2012 roku przez Nicolasa Bargi. Już sama, dość tajemnicza nazwa wskazuje na to, że produkty tej marki mają być czymś więcej niż tylko zwykłymi kurtkami. Od początku swojego istnienia projektanci tworząc ubrania zrezygnowali z wszelkich materiałów pochodzenia zwierzęcego. Zaczęli tworzyć ciepłe, designerskie, a do tego bardzo praktyczne okrycia wierzchnie bez udziału jakichkolwiek elementów pochodzenia zwierzęcego – piór, skóry, czy futra. Projektanci z Save the Duck opracowali również specjalną tkaninę o nazwie PLUMTECH®. Dzięki niej wszystkie kurtki są ciepłe, wodoodporne, oddychające i higieniczne.

Marka Save the Duck wyróżnia się ze względu na wielki szacunek do natury. Produkując tego rodzaju, ekskluzywną odzież demonstrują oni swoją przynależność do różnych środowisk ekologicznych. Oprócz tego, marka często wspiera różnego rodzaju inicjatywy mające na celu ratowanie naturalnego środowiska i zasobów naszej planety. Oprócz odpowiedzialnego podejścia do produkcji, na każdym etapie, Save the Duck wyróżnia się również poprzez wesołe, zapadające w pamięć logo oraz wielką funkcjonalność swoich produktów.

Save the Duck  – marka dla wymagających

Save the Duck to zdecydowanie marka dla wymagających. Kurtki przez nich produkowane nie tylko są zgodne z naturą i ekologią, ale również podążają za współczesnymi trendami. Ubrania doceniane są przez największych znawców ze świata mody i można je znaleźć przy najsłynniejszych ulicach oraz w  znanych butikach na świecie – na Fifth Avenue w Nowym Jorku, w sklepie United Arrows w Tokio czy w domu handlowym La Rinascente w Mediolanie. Dodatkowo, kurtki od Save the Duck można zapakować do specjalnej torby. To idealna propozycja dla osób, które dużo podróżują i szukają praktycznych ubrań, nie sprawiających trudności w pakowaniu.

Save the Duck  – Polska jest gotowa na oryginalne projekty tej marki

Polscy klienci coraz chętniej sięgają po ubrania wykonane w ekologicznym duchu. Butik Save the Duck Warszawa mógłby stać się jednym z najważniejszych, najciekawszych i wzbudzającym najwięcej zainteresowania punktów na zakupowej mapie Polski.

Save the Duck – jak założyć sklep?

Franczyza Save the Duck jest możliwa dzięki współpracy z GPoland. To również idealny pomysł na dochodowy oraz ciekawy biznes. Jeśli jesteś zainteresowany otwarciem  sklepu franczyzowego Save the Duck – odezwij się do nas.

Agencja GPoland to jedyny w kraju reprezentant marki Save the Duck, lecz nasza oferta jest o wiele szersza niż pośrednictwo w kontraktacjach. Jako franczyzobiorca monomarkowego sklepu Save the Duck, otrzymasz pomoc w doborze odpowiedniej lokalizacji, wsparcie w negocjacjach warunków najmu, projekt i realizację wyposażenia sklepu, narzędzia do rekrutacji pracowników i szkolenia z technik sprzedaży oraz propozycje produktów do optymalnego zagospodarowania, zatowarowania sklepu i wsparcie z zakresu visual merchandisingu. Poprzez świetną znajomość branży modowej i lata doświadczenia wypracowaliśmy w GPoland sprawdzony system, który umożliwi rozszerzenie działalności Save the Duck na polskim rynku.

Posiadamy także showroom PR i oferujemy pełen zakres usług marketingowych, m.in. działania public relations, kampanie, organizacja dni prasowych czy influencer marketing. Nasza oferta obejmuje również wsparcie w prowadzeniu i założeniu sklepów multibrandowych. Zapraszamy do kontaktu, jeśli chciałbyś poszerzyć ofertę w swoim multibrandzie o produkty marki Save the Duck lub innej marki z naszego portfolio.

Posty powiązane