fbpx

SAMSØE SAMSØE

SAMSØE SAMSØE  to wyjątkowa marka, która jest mocno zakorzeniona w skandynawskiej kulturze. SAMSØE SAMSØE wyróżnia się dzięki prostocie, nowoczesności oraz niekonwencjonalnym podejściu do mody. Marka rozpoznawalna i doceniana jest przez krytyków mody oraz klientów na całym świecie także w Polsce.

 SAMSØE SAMSØE – firma z tradycją i rodzinnym charakterem.

Firma SAMSØE SAMSØE jest stosunkowo młoda, ponieważ została założona w 1993 roku przez Klausa i Prebena Samsøe w Kopenhadze. Bracia zaczynali od sprzedaży biżuterii, obecnie  ich firma oferuje również odzież, obuwie i akcesoria dla mężczyzn i kobiet. Znawcy mody oraz  klienci marki, odzież SAMSØE SAMSØE cenią za unikatowy charakter, wysokiej jakości tkaniny oraz dopracowanie wszelkich projektów w każdym, najdrobniejszym szczególe. Skandynawskie pochodzenie jest wpisane  w DNA marki, dlatego tak idealnie dopasowuje się do gustów.

SAMSØE SAMSØE – marka, która odpowiada na wszelkie potrzeby

Bez względu na to, czy poszukujesz czegoś bardziej wytwornego, czy delikatnej stylizacji, która podkreśli twoje kobiece piękno, marka SAMSØE SAMSØE potrafi spełnić wszystkie  te oczekiwania. Projekty stworzone są z myślą o jak najlepszym dopasowaniu do potrzeb współczesnych kobiet oraz mężczyzn.

Kolekcje marki SAMSØE SAMSØE składają się zarówno ze stonowanych propozycji – w kolorze czerni, bieli, odcieniach szarości, czy granatu, ale również z oryginalnych dodatków w intensywnych kolorach.

SAMSØE SAMSØE – skandynawska marka, która zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów

SAMSØE SAMSØE czerpie ze skandynawskiej prostoty i uniwersalności. Dzięki temu projekty tej marki są ponadczasowe, ale jednocześnie stale odpowiadają na potrzeby współczesnego świata mody. SAMSØE SAMSØE potrafi wpadać w gusta zarówno miłośników prostoty, jak i osób poszukujących oryginalnych form na długie lata.

Kolejną cechą, dzięki której marka jest rozpoznawalna jest komfort każdej stylizacji. Projektanci zadbali o to, aby każdy czuł się dobrze i wyjątkowo nosząc ubrania od SAMSØE SAMSØE. Kolekcje dobrze sprawdzają się o każdej porze roku – zarówno podczas mroźnych zim, jak i letnich, ciepłych dni. Kolekcje SAMSØE SAMSØE są praktyczne oraz w pełni kompletne. Korzystając z ich elementów w łatwy sposób można stworzyć spójną kompozycję, która potrafi zachwycić nawet najbardziej wymagających znawców mody.

SAMSØE SAMSØE – prostota z charakterem

Marka SAMSØE SAMSØE cieszy się dużym zainteresowaniem na całym świecie. To wszystko dlatego, że w ostatnim czasie, króluje prostota obdarzona niepowtarzalnym charakterem. Marka SAMSØE SAMSØE jest w stanie to wszystko dać, a jednocześnie pozwala na wyróżnienie się z tłumu, dzięki wysokiej jakości materiałów oraz detalom, które tak ważne są dla skandynawskich projektantów. Tworzą oni w pełni kompletne, a zarazem unikatowe projekty na lata. W kolekcjach SAMSØE SAMSØE każdy zajdzie coś co  go zachwyci.

Franczyza SAMSØE SAMSØE – jak założyć sklep?

Jeśli jesteś zainteresowany założeniem sklepu SAMSØE SAMSØE, koniecznie  skontaktuj się z nami. Agencja GPoland z przyjemnością pomoże w realizacji tego zadania.

Agencja GPoland to jedyny w kraju reprezentant marki SAMSØE SAMSØE, lecz nasza oferta jest o wiele szersza niż pośrednictwo w kontraktacjach. Jako franczyzobiorca monomarkowego sklepu SAMSØE SAMSØE otrzymasz pomoc w doborze odpowiedniej lokalizacji, wsparcie w negocjacjach warunków najmu, projekt i realizację wyposażenia sklepu, narzędzia do rekrutacji pracowników i szkolenia z technik sprzedaży oraz propozycje produktów do optymalnego zagospodarowania, zatowarowania sklepu i wsparcie z zakresu visual merchandisingu. Poprzez świetną znajomość branży modowej i lata doświadczenia wypracowaliśmy w GPoland sprawdzony system, który umożliwi rozszerzenie działalności SAMSØE SAMSØE na polskim rynku.

Posiadamy także showroom PR i oferujemy pełen zakres usług marketingowych, m.in. działania public relations, kampanie, organizacja dni prasowych czy influencer marketing. Nasza oferta obejmuje również wsparcie w prowadzeniu i założeniu sklepów multibrandowych. Zapraszamy do kontaktu, jeśli chciałbyś poszerzyć ofertę w swoim multibrandzie o produkty marki SAMSØE SAMSØE lub innej marki z naszego portfolio.