fbpx

Piquadro

Piquadro to wyjątkowa marka, która  specjalizuje się w produkcji innowacyjnych torebek oraz akcesoriach biznesowych. Każdy z ich produktów wyróżnia się wyjątkowo wysokim stopniem funkcjonalności oraz niepowtarzalnym, charakterystycznym jedynie dla tej marki designem – wyrazem włoskiej elegancji i oryginalności. To połączenie wielkiej kreatywności, dokładności oraz najwyższej jakości materiałów. Produkty marki Piquadro kierowane są do współczesnych kobiet oraz mężczyzn, którzy poszukują czegoś wyjątkowego i niepowtarzalnego.

Projekty marki Piquardo wyróżniają się dużą kreatywnością. Trudno jest znaleźć markę, która dostarczałaby równie ciekawych i oryginalnych produktów. Dzięki nim niebanalny design i nieszablonowe formy są dostępne na wyciągnięcie ręki. Nietuzinkowe wzornictwo idzie tutaj również w parze z wysoką funkcjonalnością oraz możliwością odnalezienia się w każdej sytuacji. Produkty marki Piquardo zostaną docenione przez perfekcjonistów oraz miłośników produktów z najwyższych półek.

Piquadro – firma z ciekawą historią

Historia firmy Piquardo jest dość ciekawa i patrząc na dzisiejszy jej sukces może być nieco zaskakująca. Początkowo Piquardo był niewielkim warsztatem, który specjalizował się w produkcji skórzanych wyrobów dla innych wielkich włoskich marek modowych. Po dziesięciu latach takiego działania, w 1998 roku marka zdecydowała się na kolejny krok – produkcję wysokiej jakości, zaawansowanych technologicznie i niezwykle funkcjonalnych toreb. Początkowo, ich produkty były wytwarzane jedynie z wysokojakościowej skóry naturalnej. Projekty ewoluowały razem z marką i już po dwóch latach istnienia udało się otworzyć samodzielny butik w najbardziej prestiżowej dzielnicy modowej na terenie Mediolanu. Marka Piquardo nie zwolniła tempa i szturmem zaczęła podbijać europejski oraz amerykański rynek modowy.  Dziś jest ona synonimem elegancji, luksusu oraz funkcjonalności. Ich produkty kierowane są do wymagających klientów i mogą służyć zarówno na co dzień, jak i podczas podróży. Firma doceniana jest nie tylko ze względu na niebanalny design oraz wyjątkową jakość swoich produktów, ale również za odpowiedzialne podejście do biznesu oraz korzystanie z najnowocześniejszych technologii.

Piquadro – marka dla wymagających kobiet oraz mężczyzn

 Wyroby marki Piquardo są w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Funkcjonalność idzie tutaj w parze z niepowtarzalnym charakterem oraz nowoczesnymi materiałami. Produkty Piquardo reprezentują wysoką jakość i niezawodność. Torba Piquardo to inteligentny dodatek, który idealnie sprawdzi się we współczesnym życiu, pełnym pośpiechu oraz codziennych wyzwań. Osoby aktywne zawodowo z pewnością docenią wszelkie walory tego rodzaju produktów i szybko docenią ich obecność w swoim życiu.

Piquadro –  doceniane za niebanalne podejście do współczesnego wzornictwa

Wszystkie produkty Piquadro są zaprojektowane z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Niebanalny design, ale również wysokaą użyteczność i funkcjonalność, to cechy charakterystyczne tej firmy. Piquardo jest marką, której od dawna brakowało na polskim rynku. Akcesoria tej marki łączą w sobie kunszt, wysokiej jakości materiały i dbałość o detale. Produkty na miarę współczesnego człowieka sukcesu.

Piquadro – jak założyć sklep?

 Franczyza sklepu Piquadro jest możliwa dzięki współpracy z GPoland. To również idealny pomysł na dochodowy oraz ciekawy biznes. Jeśli jesteś zainteresowany otwarciem  sklepu franczyzowego Piquadro – odezwij się do nas.

Agencja GPoland to jedyny w kraju reprezentant marki Piquadro, lecz nasza oferta jest o wiele szersza niż pośrednictwo w kontraktacjach. Jako franczyzobiorca monomarkowego sklepu Piquadro, otrzymasz pomoc w doborze odpowiedniej lokalizacji, wsparcie w negocjacjach warunków najmu, projekt i realizację wyposażenia sklepu, narzędzia do rekrutacji pracowników i szkolenia z technik sprzedaży oraz propozycje produktów do optymalnego zagospodarowania, zatowarowania sklepu i wsparcie z zakresu visual merchandisingu. Poprzez świetną znajomość branży modowej i lata doświadczenia wypracowaliśmy w GPoland sprawdzony system, który umożliwi rozszerzenie działalności Piquadro na polskim rynku.

Posiadamy także showroom PR i oferujemy pełen zakres usług marketingowych, m.in. działania public relations, kampanie, organizacja dni prasowych czy influencer marketing. Nasza oferta obejmuje również wsparcie w prowadzeniu i założeniu sklepów multibrandowych. Zapraszamy do kontaktu, jeśli chciałbyś poszerzyć ofertę w swoim multibrandzie o produkty marki Piquadro lub innej marki z naszego portfolio.