fbpx

LIU JO UOMO

Liu Jo Uomo to stosunkowo świeża marka na rynku. Firma Liu Jo była do tej pory znana głównie z niezwykle kobiecych i eleganckich projektów oraz definiowała kobiecą modą na całym świecie. Otworzenie Liu Jo Uomo było więc kolejnym krokiem firmy w rozwoju marki.

Liu Jo Uomo to marka tworzona przez wyjątkowych ludzi, którzy z wielką dbałością oraz zaangażowaniem podchodzą do każdego projektu. Ubrania linii Liu Jo Uomo pozwalają wyróżnić się z tłumu, ale jednocześnie dają szansę, aby połączyć się z wielkomiejską harmonią.

Liu Jo Uomo – firma o bogatej i ciekawej historii

Początki firmy Liu Jo przypadają na rok 1995. Wtedy to Bracia Marco i Vannis Marchi zapoczątkowali tę piękną historię, która nie tylko trwa, ale również prężnie rozwija się do dzisiaj. Ścieżka rozwoju marki była początkowo wielokanałowa, aby w końcu na znacznie większą skalę docierać do klientów we Włoszech i za granicą. W latach 2000-2006 coraz bardziej kompletna struktura korporacyjna i rosnąca oferta stylistyczna pozwoliły twórcom myśleć odważnie i ewoluować w kierunku stworzenia totalnego looku, który ma na celu podkreślenie kobiecości we wszystkich jej aspektach. To właśnie w tych latach zaczęto tworzyć wyjątkowe, doskonałej jakości akcesoria marki Liu Jo.

Z czasem marka Liu Jo wprowadziła do swojej oferty ubrania dla mężczyzn, a linię tę nazwała Liu Jo Uomo.  Marka podąża za potrzebami współczesnych mężczyzn na całym świecie. To również najwyższa jakość oraz dbałość o wszelkie detale.

Liu Jo Uomo – marka dla mężczyzn, którzy szukają czegoś więcej

Marka Liu Jo Uomo rozpoznawalna jest jako ubrania dla wymagających mężczyzn, którzy od codziennych stylizacji oczekują czegoś więcej. Liu Jo Uomo znane jest przede wszystkim z produkcji wyjątkowych, codziennych koszuli, przykuwających uwagę T-shirtów oraz ponadczasowych jeansów, które sprawdzają się zarówno w codziennych, jak i bardziej eleganckich stylizacjach. Liu Jo Uomo to innowacyjna kolekcja, która prezentuje współczesny urok i podkreśla indywidualny charakter. To ubrania przeznaczone dla panów w każdym wieku, dzięki którym zawsze będą czuli się na czasie i z klasą.

Liu Jo Uomo – Warszawa to idealne miejsce na męską odzież obdarzoną niepowtarzalnym charakterem

Liu Jo Uomo  nie jest jeszcze zbyt popularne w Polsce, ale wprowadzenie do oferty sklepu ubrań z tej linii może być strzałem w dziesiątkę. Wszędzie gdzie pojawiają się produkty marki Liu Jo Uomo  pojawia się również powiew świeżości oraz nowoczesności. To marka, która łamie schematy i pozwala wyjść poza utarte szlaki, zawsze trafiając do celu. Dlatego otwarcie butiku z produktami marki Liu Jo Uomo to gwarancja sukcesu na rodzimym rynku.

Franczyza Liu Jo Uomo – jak założyć sklep?

Franczyza Liu Jo Uomo  jest możliwa dzięki współpracy z GPoland. To również idealny pomysł na dochodowy oraz ciekawy biznes. Jeśli jesteś zainteresowany otwarciem  sklepu franczyzowego Liu Jo Uomo – odezwij się do nas.

Agencja GPoland to jedyny w kraju reprezentant marki Liu Jo Uomo, lecz nasza oferta jest o wiele szersza niż pośrednictwo w kontraktacjach. Jako franczyzobiorca monomarkowego sklepu Liu Jo Uomo otrzymasz pomoc w doborze odpowiedniej lokalizacji, wsparcie w negocjacjach warunków najmu, projekt i realizację wyposażenia sklepu, narzędzia do rekrutacji pracowników i szkolenia z technik sprzedaży oraz propozycje produktów do optymalnego zagospodarowania, zatowarowania sklepu i wsparcie z zakresu visual merchandisingu. Poprzez świetną znajomość branży modowej i lata doświadczenia wypracowaliśmy w GPoland sprawdzony system, który umożliwi rozszerzenie działalności Liu Jo Uomo na polskim rynku.

Posiadamy także showroom PR i oferujemy pełen zakres usług marketingowych, m.in. działania public relations, kampanie, organizacja dni prasowych czy influencer marketing. Nasza oferta obejmuje również wsparcie w prowadzeniu i założeniu sklepów multibrandowych. Zapraszamy do kontaktu, jeśli chciałbyś poszerzyć ofertę w swoim multibrandzie o produkty marki Liu Jo Uomo lub innej marki z naszego portfolio.