fbpx

Lauren Ralph Lauren

Lauren Ralph Lauren to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek premium, które znajdują się na światowym rynku mody. Marka kojarzy się z niebanalnym wzornictwem, najwyższą jakością oraz luksusem na miarę współczesnego człowieka. Lauren Ralph Lauren to marka, która dostarcza najwyższej jakości ubrania, obuwie oraz akcesoria. Lauren łączy ponadczasowy styl z nowoczesną kobiecością i jest czymś na co każda współczesna dama prawdziwie zasługuje.

Lauren Ralph Lauren to bez wątpienia top światowej mody. Ich butiki znajdują się na wszystkich najważniejszych ulicach handlowych całego świata, a nowe kolekcje prezentowane są podczas najważniejszych imprez modowych w ciągu roku. Warto jednak wspomnieć, iż firma będąca na samym szczycie modowej hierarchii oferuje produkty w przystępnej cenie, które potrafią przypaść do gustu niemal każdemu amatorowi mody, stylu i szyku.

Lauren Ralph Lauren – firma z wieloletnią tradycją

Lauren Ralph Lauren jest częścią amerykańskiej grupy  modowej Ralph Lauren Corporation.  Ralph Lauren Corporation obecny jest na światowym rynku mody już od 54 lat. Firma została założona w 1967 roku przez nowojorskiego lidera designu Ralpha Lauren. Początkowo przedsiębiorstwo w głównej mierze zajmowało się produkcją krawatów męskich. Następnie do ich oferty wkroczyły inne ubrania męskie, inspirowane ulubioną dyscypliną sportową założyciela – polo. Na przestrzeni 54 lat firma bardzo prężnie działała, rozwijając kolejne marki oraz linie odzieżowe. Jedną z nich jest Lauren Ralph Lauren, która kieruje swoje produkty do świadomych poszukiwaczy dobrego stylu. Lauren Ralph Lauren to marka, która słynie z najwyższej jakości materiałów i tego, że jej projekty są utrzymane w typowo amerykańskim stylu, tak bardzo charakterystycznym dla Ralpha Laurena.

Lauren Ralph Lauren – marka, której nie można nie kochać

Lauren Ralph Lauren to marka, obok której nie można przejść obojętnie. Projekty przeplatają w sobie elegancję, prostotę, komfort oraz luksusowy charakter. Dodatkowo, warto zauważyć, że proste i wyrafinowane wzory w połączeniu z dyskretną elegancją, wysoką jakością i ponadczasowymi krojami sprawiły, że Ralph Lauren jest marką popularną i odnoszącą sukcesy na całym świecie. Produkty Lauren Ralph Lauren kierowane są do świadomych poszukiwaczy wyjątkowych projektów. Dodatkowo, wyróżnia ją przystępność oraz niewygórowana cena, idąca w parze z najwyższą jakością.

Lauren Ralph Lauren – Polska już dawno doceniła ich niebanalne podejście do mody

Lauren Ralph Lauren jest jedną z najbardziej cenionych marek premium w Polsce. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni z przyjemnością sięgają po produkty z firmy Ralph Lauren. Najbardziej ceniony jest ich uniwersalny charakter i możliwość idealnego dopasowania się do indywidualnych potrzeb każdego z nas. Lauren Ralph Lauren od początku pojawienia się na rynku skradł serca klientów nie tylko na rynku polskim.

Lauren Ralph Lauren – jak założyć sklep?

Franczyza Lauren Ralph Lauren jest możliwa dzięki współpracy z GPoland. To również idealny pomysł na dochodowy oraz ciekawy biznes. Jeśli jesteś zainteresowany otwarciem  sklepu franczyzowego z dodatkami marki Lauren Ralph Lauren – odezwij się do nas.

Agencja GPoland to jedyny w kraju reprezentant marki Lauren Ralph Lauren, lecz nasza oferta jest o wiele szersza niż pośrednictwo w kontraktacjach. Jako franczyzobiorca monomarkowego sklepu Lauren Ralph Lauren, otrzymasz pomoc w doborze odpowiedniej lokalizacji, wsparcie w negocjacjach warunków najmu, projekt i realizację wyposażenia sklepu, narzędzia do rekrutacji pracowników i szkolenia z technik sprzedaży oraz propozycje produktów do optymalnego zagospodarowania, zatowarowania sklepu i wsparcie z zakresu visual merchandisingu. Poprzez świetną znajomość branży modowej i lata doświadczenia wypracowaliśmy w GPoland sprawdzony system, który umożliwi rozszerzenie działalności Lauren Ralph Lauren na polskim rynku.

Posiadamy także showroom PR i oferujemy pełen zakres usług marketingowych, m.in. działania public relations, kampanie, organizacja dni prasowych czy influencer marketing. Nasza oferta obejmuje również wsparcie w prowadzeniu i założeniu sklepów multibrandowych. Zapraszamy do kontaktu, jeśli chciałbyś poszerzyć ofertę w swoim multibrandzie o akcesoria  marki Lauren Ralph Lauren lub innej marki z naszego portfolio.