fbpx

JIJIL

Jijil to marka, która pojawiając się w świecie mody zrobiła sporo zamieszania. Ubrania tej firmy zwracają na siebie wiele uwagi, ze względu na swą oryginalność, nowoczesność oraz nieszablonowe podejście do współczesnego wzornictwa. Ubrania tworzone są z myślą o potrzebach współczesnych kobiet, które od swoich stylizacji oczekują znacznie więcej.

JIJIL – historia marki

Jijil to stosunkowo młoda marka, ponieważ została założona zaledwie 8 lat temu – w 2012 roku. Już wtedy, pojawiając się na rynku zwróciła na siebie uwagę  zarówno znawców mody, jak i klientów o wysokich wymaganiach na całym świecie. Jijil powstało z miłości do mody oraz unikatowych pomysłów, które idealnie odpowiadają potrzebom współczesnych, niezależnych kobiet. Marka tworzona jest przez kobiety i dla kobiet, dlatego tak idealnie odpowiada na wszelkie potrzeby oraz pozwala sprostać wyzwaniom współczesnych kobiet. Siedziba firmy znajduje się we włoskiej Puglii, dzięki czemu jest w stanie połączyć rzemieślnicze tradycje regionu z kreatywnością oraz najnowszą technologią.

JIJIL – marka o niepowtarzalnym charakterze

Ubrania marki Jijil obdarzone są niepowtarzalnym charakterem. Przede wszystkim wyróżnia je duża nowoczesność oraz precyzyjne trafianie w potrzeby współczesnych kobiet. Projekty cechują się dużą odwagą oraz zawsze odpowiadają najbardziej aktualnym trendom. Kolekcje kierowane są do wymagających klientek, które od swojego wyglądu oczekują znacznie więcej. Wszystko co zostało zaprojektowane przez Jijil jest niebanalne, oryginalne i podkreśla wyjątkowość każdej z kobiet. To idealny sposób na przełamanie odzieżowej nudy i uwydatnienie kobiecej niezależności.

JIJIL – firma dba o potrzeby swoich klientek

Firma Jijil i jej kolekcje opisywane są przez cztery główne słowa kluczowe. To nowoczesność, precyzyjne planowanie i szybkość. Dzięki temu idealnie łączy się ona z potrzebami młodych kobiet, które pragną odnaleźć swój unikatowy i niezależny styl. Projekty marki Jijil  w bardzo oryginalny i zgrabny sposób łączą w sobie artystyczny charakter ubrań z casualową prostotą i lekkością. Dzięki temu, nawet codzienne stylizacje potrafią zachwycać i podkreślają indywidualny styl. Marka dba o to, aby wygoda szła tutaj w parze z najnowocześniejszymi trendami, niezależnością i unikatowością. Dodatkowo, ubrania marki Jijil są zawsze blisko natury. Projektanci chętnie korzystają z naturalnych materiałów takich jak jedwab, wełna czy bawełna.

JIJIL – polskie kobiety od początku pokochały tę markę

Dlaczego kobiety kochają projekty marki Jijil? Po pierwsze dlatego, że dzięki nim można wyróżnić się z tłumu. Kolekcje kierowane są głównie do młodych, wymagających oraz pewnych siebie kobiet, które pragną odnaleźć swój niepowtarzalny styl. To propozycja dla osób, które wyjątkowo cenią sobie komfort użytkowania, wysoką jakość, niebanalne wzornictwo oraz możliwość podkreślenia własnego ja. Stylizacje od Jijil całkowicie różnią się od tych, które na co dzień spotyka się na ulicach naszego kraju, to główny powód dla którego warto je sprawdzić.

Franczyza JIJIL – jak założyć sklep?

Jeśli jesteś zainteresowany założeniem sklepu Jijil, koniecznie daj nam znać. Agencja GPoland z przyjemnością pomoże w realizacji tego zadania.

Agencja GPoland to jedyny w kraju reprezentant marki Jijil, lecz nasza oferta jest o wiele szersza niż pośrednictwo w kontraktacjach. Jako franczyzobiorca monomarkowego sklepu Jijil otrzymasz pomoc w doborze odpowiedniej lokalizacji, wsparcie w negocjacjach warunków najmu, projekt i realizację wyposażenia sklepu, narzędzia do rekrutacji pracowników i szkolenia z technik sprzedaży oraz propozycje produktów do optymalnego zagospodarowania, zatowarowania sklepu i wsparcie z zakresu visual merchandisingu. Poprzez świetną znajomość branży modowej i lata doświadczenia wypracowaliśmy w GPoland sprawdzony system, który umożliwi rozszerzenie działalności Jijil na polskim rynku.

Posiadamy także showroom PR i oferujemy pełen zakres usług marketingowych, m.in. działania public relations, kampanie, organizacja dni prasowych czy influencer marketing. Nasza oferta obejmuje również wsparcie w prowadzeniu i założeniu sklepów multibrandowych. Zapraszamy do kontaktu, jeśli chciałbyś poszerzyć ofertę w swoim multibrandzie o produkty marki Jijil lub innej marki z naszego portfolio.