fbpx

INUIKII

Inuikii to marka, która  już na początku swojego istnienia została zauważona w świecie mody. Buty marki Inuikii zawładnęły Instagramem oraz szybko zyskały uznanie klientów  z różnych zakątków świata. Produkty z zimowych kolekcji marki Inuikii inspirowane są chłodem Grenlandii, jednak nie brak w nich szwajcarskiej precyzji i ciekawego designu. Ich obuwie jest praktyczne i wygodne.

W  butach marki Inuikii zdecydowanie można się zakochać od pierwszego założenia na stopę. Są praktyczne, wygodne, a do tego przyciągają uwagę. Mimo, iż historia firmy Inuikii nie jest zbyt długa, to z pewnością należy do jednej z najciekawszych. Projektanci pragnęli stworzyć praktyczne obuwie, które jednocześnie będzie wyróżniało się niebanalnym wyglądem i trafiało do serc klientów. Śniegowce Inuikii są wykonane z owczej wełny, posiadają też antypoślizgową podeszwę, która idealnie sprawdzi się w trakcie zimowych spacerów. Warto podkreślić też fakt, że buty te są ręcznie wykonane.

INUIKII – firma z ciekawą historią

Historia marki nie jest odległa. To rodzinna firma, która została założona w 2012 roku przez Cinzii Maag i jej synów – Danilo i Alessia. Szwajcarska rodzina pragnęła stworzyć produkt, który będzie idealnie sprawdzał się nawet podczas najmroźniejszych zim, będzie chronił stopę, a jednocześnie  zapadał w pamięć poprzez swój charakterystyczny i trudny do podrobienia wygląd. Niezwykle ciekawe jest również pochodzenie nazwy tej marki. Nazwa Inuikii wywodzi się z języka inuickiego, gdzie inu oznacza piękną dziewczynę, zaś ikii po prostu zimno bądź mróz.

Inspiracją do stworzenia obuwia byli Inuici, czyli rdzenna ludność zamieszkująca Grenlandię, Kanadę, Alaskę oraz Syberię. Oprócz tego, że obuwie jest ciepłe, to również wyróżnia się wykorzystaniem naturalnej oraz bardzo wysokiej jakości materiałów. Wnętrze obuwia wykonane jest z naturalnej, wysokiej jakości wełny, która zapewnia nie tylko ciepło, ale również właściwą cyrkulację powietrza. Dodatkowo, uwagę należy zwrócić na podeszwę. Jest ona wykonana z mocnego, odpornego na ścieranie tworzywa, dlatego buty mogą służyć przez wiele sezonów. Podeszwa wykazuje również bardzo dużą przyczepność, dlatego buty są również niezwykle bezpieczne. Całość pokryta została nieprzemakalnymi materiałami, które są odporne na zniszczenia w nieprzychylnych okolicznościach atmosferycznych.

INUIKII – marka, dzięki której wyróżnisz się z tłumu

Buty marki Inuikii pozwolą na stworzenie niezapomnianych stylizacji na zimę. Od początku pojawienia się na rynku cieszą się dużym zainteresowaniem wśród miłośniczek niebanalnego stylu. W 2016 roku stały się również jednym z produktów, który był najbardziej rozchwytywany przez instagramerki na całym świecie. Marka Inuikii specjalizuje się w produkcji nie tylko doskonałej jakości obuwia na zimę, jednak w ich portfolio znajdują się również oryginalne klapki i obuwie na lato. Ich produkty przełamują nudę oraz są najlepszym sposobem na wyjście poza wszelkie utarte schematy.

INUIKII – jak założyć sklep?

Jeśli jesteś zainteresowany otwarciem sklepu franczyzowego Inuikii – odezwij się do nas.

Agencja GPoland to jedyny w kraju reprezentant marki Inuikii, lecz nasza oferta jest o wiele szersza niż pośrednictwo w kontraktacjach. Jako franczyzobiorca monomarkowego sklepu Inuikii, otrzymasz pomoc w doborze odpowiedniej lokalizacji, wsparcie w negocjacjach warunków najmu, projekt i realizację wyposażenia sklepu, narzędzia do rekrutacji pracowników i szkolenia z technik sprzedaży oraz propozycje produktów do optymalnego zagospodarowania, zatowarowania sklepu i wsparcie z zakresu visual merchandisingu. Poprzez świetną znajomość branży modowej i lata doświadczenia wypracowaliśmy w GPoland sprawdzony system, który umożliwi rozszerzenie działalności Inuikii na polskim rynku.

Posiadamy także showroom PR i oferujemy pełen zakres usług marketingowych, m.in. działania public relations, kampanie, organizacja dni prasowych czy influencer marketing. Nasza oferta obejmuje również wsparcie w prowadzeniu i założeniu sklepów multibrandowych. Zapraszamy do kontaktu, jeśli chciałbyś poszerzyć ofertę w swoim multibrandzie o produkty marki Inuikii lub innej marki z naszego portfolio.