fbpx

GPOLAND GOŚCI STUDENTÓW UCZELNI ŁAZARSKIEGO

GPoland jest oficjalnym partnerem studiów podyplomowych „Prawo i zarządzanie w sektorze mody” na uczelni Łazarskiego, wśród wykładowców są również nasi pracownicy.

Kierunek Prawo i Zarządzanie w Sektorze Mody w roku akademickim 2020/2021 jest już czwartą edycją studiów, która właśnie dobiega końca. Studia są częścią Akademii Biznesu i Prawa Mody, prężnie działającego organizmu w ramach Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego.

W najbliższą sobotę odbędzie się ostatni zjazd studentów w tym roku akademickim. Jest nam niezmiernie miło, ponieważ będziemy mieli okazję gościć ich w siedzibie GPoland. Zajęcia dotyczące tworzenia witryny sklepowej zgodnie z zasadami Visual Merchandisingu poprowadzi Natalia Listowska, Showroom Manager GPoland. Natalia ma wieloletnie doświadczenie w Visula Merchandisingu. W firmie GPoland koordynuje pracę showroomu, działu  VM oraz magazynu, wspiera dział sprzedaży podczas kampanii sprzedaży i nadzoruje jej przebieg pod kątem logistycznym.

Zajęcia prowadzone przez Natalię Listowską będą składać się z części teoretycznej i praktycznej. Studenci będą mieli za zadanie przygotowanie witryn sklepowych, które później wspólnie z Natalią będę oceniać.

Za wszystkich studentów trzymamy kciuki i czekamy na kolejne spotkania w nowym roku akademickim.