fbpx

ELISABETTA FRANCHI

 

Elisabetta Franchi – pewna siebie, prowokująca i przyciągająca spojrzenia kreatorka mody. Elisabetta Franchi to włoska projektantka i właścicielka marki modowej o tej samej nazwie. Jej nazwisko jest zdecydowanie jednym z najgłośniejszych w modzie. Blisko 2 miliony obserwujących na Instagramie, ponad 100 milionów euro przychodu i około 90 butików monobrandowych na całym świecie to liczby, które mówią same za siebie.

ELISABETTA FRANCHI – WŁOSKA ODZIEŻ TWORZONA Z PASJĄ

Historia Elisabetty Franchi rozpoczęła się w Bolonii, mieście, w którym urodziła się i mieszka do dziś dnia projektantka, tam też znajduje się główna siedziba jej firmy. Elisabetta odziedziczyła determinację w dążeniu do celu po swojej matce, która samotnie wychowywała ją i jej czwórkę rodzeństwa. Projektantka miała zarys swojej własnej marki już jako mała dziewczynka, a jej ukochana lalka Betty była jej pierwszą modelką. Zresztą to właśnie jej imieniem nazwała swoją pierwszą firmę. Jeszcze na studiach pracowała jako asystentka w sklepie z ubraniami, ten okres nauczył ją słuchać swoich klientek i zwracać uwagę na ich potrzeby. Sama Elisabetta twierdzi, że to właśnie ten czas był dla niej kluczowy i stanowi podstawę jej sukcesu zawodowego.

„Tworząc modę, nie myślę wyłącznie o jej kreatywnej stronie i spełnianiu swoich artystycznych aspiracji. Nadal zależy mi na tym, by błyskawicznie reagować na potrzeby i zachcianki moich klientek.”

ODZIEŻ TWORZONA DLA KOBIET

Franchi swoje pierwsze atelier otworzyła w 1996 r., współtworzyła je wtedy tylko z pięcioma osobami. W 2012 roku projektantka zdecydowała się na zmianę nazwy firmy, od tego czasu jej marka firmowana jest jej imieniem i nazwiskiem. Ubrania marki Elisabetta Franchi jak i styl samej projektantki są niezwykle kobiece. Podkreślają walory kobiecej sylwetki, a przy tym ukrywają jej mankamenty. Mimo, że marka ma już 20 lat, to u podstaw każdej z kolekcji leżą te same kroje, czyli dopasowane, wydłużające sylwetkę spodnie, skórzana kurtka i podkreślająca kształty sukienka. Wszystkie projekty, łączy najwyższej jakości wykonanie oraz ultrakobiecy design.

W październiku 2019 roku, Elisabetta Franchi zaprezentowała swoją kolekcję na uroczystej gali zorganizowanej z okazji stulecia istnienia Ambasady Włoch w Polsce. Organizatorem wydarzenia było GPoland. Główną inspiracją zaprezentowanej w Warszawie kolekcji było morze. Marynistyczny styl został zdefiniowany na nowo, a błyszczące i prześwitujące tkaniny sprawiły, że ubrania w niej występujące są niezwykle kobiece.

ELISABETTA FRANCHI  – WARSZAWA

Obecnie jej firma liczy aż 300 pracowników, a sklepy Elisabetta Franchi znajdziemy niemal na całym świecie, w takich miastach jak: Paryż, Mediolan, Madryt, Moskwa, Hongkong czy Dubaj. W Polsce, Elisabetta Franchi ma swoje sklepy między innymi w Warszawie i Poznaniu oraz planuje otwarcie kolejnych salonów z jej odzieżą.

ELISABETTA FRANCHI – FRANCZYZA. JAK ZAŁOŻYĆ SKLEP?

Jeśli jesteś zainteresowany otwarciem sklepu franczyzowego Elisabetta Franchi – zwróć się do nas.

Agencja GPoland to jedyny w kraju reprezentant marki Elisabetta Franchi, lecz nasza oferta jest o wiele szersza niż pośrednictwo w kontraktacjach. Jako franczyzobiorca monomarkowego sklepu Elisabetta Franchi, otrzymasz pomoc w doborze odpowiedniej lokalizacji, wsparcie w negocjacjach warunków najmu, projekt i realizację wyposażenia sklepu, narzędzia do rekrutacji pracowników i szkolenia z technik sprzedaży oraz propozycje produktów do optymalnego zagospodarowania zatowarowania sklepu i wsparcie z zakresu visual merchandisingu. Poprzez świetną znajomość branży modowej i lata doświadczenia wypracowaliśmy w GPoland sprawdzony system, który umożliwi rozszerzenie działalności Elisabetta Franchi na polskim rynku.

Posiadamy także showroom PR i oferujemy pełen zakres usług marketingowych i działania public relations m.in. kampanie, organizacja dni prasowych czy influencer marketing. Nasza oferta obejmuje również wsparcie w prowadzeniu i założeniu sklepów multibrandowych. Zapraszamy do kontaktu, jeśli chciałbyś poszerzyć ofertę w swoim multibrandzie o produkty marki Elisabetta Franchi lub innej marki z naszego portfolio.

Posty powiązane