fbpx

BOMBOOGIE

Marka Bomboogie to wyjątkowa propozycja dla osób, które chcą wyróżnić się z tłumu swoim oryginalnym stylem. Produkty pochodzące od tej marki zwracają na siebie wiele uwagi, ale nie tylko ze względu na niecodzienny i wyróżniający się wygląd. Odzież Bomboogie jest również niezwykle praktyczna i wygodna, dlatego warto z niej korzystać bez względu na porę roku. Bomboogie to firma z wieloletnią tradycją, która idealnie trafia w gusta oraz potrzeby swoich klientów. To unikatowa propozycja, która wyróżnia się kreatywnymi projektami, które łączą się z bogatą historią i tradycją firmy.

Bomboogie – firma z niezwykle ciekawą historią

Firma Bomboogie została założona stosunkowo niedawno, bo w 1991 roku. Marka powstała z potrzeby wypełnienia rynku poprzez skórzane kurtki. Od początku swojego istnienia Bomboogie wyróżniało się spośród innych marek dostępnych na rynku poprzez niebanalne i przykuwające wiele uwagi projekty. Początkowo firma zajmowała się jedynie produkcją kurtek ze skóry w pilockim stylu, z czasem jej portfolio zaczęło się poszerzać. Ciekawe jest również pochodzenie nazwy tej marki. Jest ona inspirowana amerykańskim bombowcem Bomboogie B17 z czasów drugiej wojny światowej. Kurtki tego producenta ozdabiane są w stylu Nose-Art, czyli malowane są tak jak dzioby amerykańskich samolotów z pierwszej połowy XX wieku. Dodatkowo, w logo marki nadal obecne jest śmigło, które stale symbolizuje przywiązanie do pilockiego stylu oraz kultury. Legenda również głosi, że śmigło ma symbolizować to, iż marka zawsze mierzy wysoko i do takich osób jest kierowana.

Bomboogie – kurtki z charaketerem

Ubrań od tego producenta nie można nie kochać. Kurtki łączą w sobie wyjątkowy wygląd z wygodą i militarnym stylem. Noszenie ich pozwala na wyróżnienie się z tłumu w bardzo elegancki i zachwycający sposób. Kurtki Bomboogie mają rzesze swoich fanów na całym świecie i stały się jednymi z najbardziej pożądanych na świecie. Elegancja, oryginalne projekty oraz niepowtarzalny charakter sprawiają, że grupa osób ceniących sobie tę markę stale się powiększa.

Bomboogie – co oferuje marka?

Firma Bomboogie znana jest przede wszystkim z oryginalnych kurtek nawiązujących swoim stylem do pilotki, ale to nie wszystko co znajdziemy w ich ofercie. W ostatnim czasie dużym zainteresowaniem cieszą się również kurtki puchowe oraz długie parki zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Dodatkowo, ciekawą propozycją tej marki są puchowe kombinezony dla dzieci. Oprócz kurtek firma zajmuje się również produkcją ubrań oraz akcesoriów. Koszulki znajdujące się w ich kolekcjach wyróżniają się niebanalnymi nadrukami oraz niebanalnym wyglądem.

Kurtki Bomboogie – unikatowe projekty dla każdego

Bomboogie to bardzo wszechstronna marka, a jej projekty potrafią zadowolić każdego. Kurtki od tego producenta to ponadczasowa propozycja zarówno dla młodszych, jak i dla starszych odbiorców. Kolekcje ubrań są bardzo szerokie, dlatego każdy miłośnik oryginalnego stylu znajdzie coś dla siebie.

Franczyza Bomboogie – jak złożyć sklep?

Jeśli jesteś zainteresowany otwarciem   sklepu franczyzowego Bomboogie lub poszerzeniem swojego portfolio marek, skontaktuj się z nami.

Agencja GPoland to jedyny w kraju reprezentant marki Bomboogie, lecz nasza oferta jest o wiele szersza niż pośrednictwo w kontraktacjach. Jako franczyzobiorca monomarkowego sklepu Bomboogie, otrzymasz pomoc w doborze odpowiedniej lokalizacji, wsparcie w negocjacjach warunków najmu, projekt i realizację wyposażenia sklepu, narzędzia do rekrutacji pracowników i szkolenia z technik sprzedaży oraz propozycje produktów do optymalnego zagospodarowania, zatowarowania sklepu i wsparcie z zakresu visual merchandisingu. Poprzez świetną znajomość branży modowej i lata doświadczenia wypracowaliśmy w GPoland sprawdzony system, który umożliwi rozszerzenie działalności Bomboogie na polskim rynku.

Posiadamy także showroom PR i oferujemy pełen zakres usług marketingowych, m.in. działania public relations, kampanie, organizacja dni prasowych czy influencer marketing. Nasza oferta obejmuje również wsparcie w prowadzeniu i założeniu sklepów multibrandowych. Zapraszamy do kontaktu, jeśli chciałbyś poszerzyć ofertę w swoim multibrandzie o produkty marki Bomboogie lub innej marki z naszego portfolio.