fbpx

BLEND

Blend to współczesna marka, która sama siebie określa jako nad wyraz pragmatyczną. Marka znana jest z produkcji doskonałej jakości ubrań przede wszystkim z denimu, ale nie tylko. Blend zakorzeniony jest w miejskim stylu, jednak nie zrywa ze swoimi skandynawskimi korzeniami i tworzy modne ubrania, idealnie trafiające w gusta młodych, wymagających klientów. Ubrania marki Blend to idealna propozycja dla młodych, aktywnych osób, które poszukują swojego wyjątkowego stylu na co dzień. Ich kolekcje przepełnione są praktycznymi, komfortowymi propozycjami na co dzień, którym nie brak jest niepowtarzalnego charakteru.

Blend słynie z dostarczania swobodnych krojów, nieoczywistej kolorystyki oraz idealnie wpisuje się we wszystkie aktualnie panujące trendy. To luźne ubrania, które można wykorzystać zarówno podczas wyjścia do szkoły, na uczelnie, czy do pracy, jak i również podczas wieczornych wyjść, czy spotkań z przyjaciółmi. Zaletą ubrań marki Blend jest ich niewygórowana cena, która idzie w parze z doskonałą jakością oraz niebanalnym designem.

Blend – firma z ciekawą historią

Marka Blend jest stosunkowo młoda, bo została założona zaledwie 28 lat temu w Danii. Od samego początku swojego istnienia swoje produkty kierowała do ludzi młodych, którzy poszukują podkreślenia swojego indywidualnego ja. Marka specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości jeansów, w różnych kolorach, wzorach oraz krojach. Kolekcje marki Blend wypełnione są uniwersalnymi, ponadczasowymi ubraniami, które okazują się odpowiednie o każdej porze roku. Misją marki jest inspirowanie młodych kobiet oraz mężczyzn na co dzień. Pokazanie, że światowej sławy moda jest na wyciągnięcie ich ręki, a do tego idealnie sprawdza się na co dzień. Blend do dzisiejszego dnia tworzy z myślą o młodych duchem, niezależnych osobach, które nie są w stanie zadowolić się przeciętnością.

Blend – marka dla wymagających

Blend jest zdecydowanie marką dla wymagających, ponieważ dostarcza dokładnie to, czego potrzebuje młody współczesny klient. Przede wszystkim ubrania proponowane przez projektantów silnie zakorzenione są w miejskiej kulturze. Warto jednak mieć na uwadze, że we wszystkich projektach dostrzegalna jest nuta skandynawskiej prostoty oraz tajemniczości. Dzięki temu, ubrania zwracają na siebie wiele uwagi klientów z całego świata i stały się synonimem ambicji oraz kreatywności. Praktyczne podejście do mody oraz współczesnego wzornictwa jest również oznaką iście skandynawskiego DNA. Odzież, obuwie oraz akcesoria tej marki tworzone są z myślą o wygodzie i nienagannym stylu na co dzień. Mówiąc o ubraniach tej marki, z pewnością musimy zapomnieć o nudzie. Każdy projekt jest wyjątkowy i każdy z nich idealnie odpowiada na potrzebę współczesnego klienta. Niektóre projekty inspirowane są naturą, a projektanci dążą do pokazania jak najlepszych połączeń denimu ze współczesną modą oraz oczekiwaniami klienta.

Blend – Polacy docenili ich ubrania

Marka Blend została bardzo ciepło przyjęta przez polskich konsumentów. Szczególnie ceniony jest jej pragmatyczny charakter, który przeplata się z aktualnie panującymi trendami. Blend reprezentuje odważne podejście do denimu, dlatego zwraca na siebie tak wiele uwagi polskich klientów. Marka Blend pokazuje również, że praktyczne rozwiązania oraz stonowane barwy wcale nie muszą oznaczać nudy, jednak pozwalają skutecznie wyjść poza wszelkie ramy.

Blend – jak założyć sklep?

Franczyza Blend jest możliwa dzięki współpracy z GPoland. To również idealny pomysł na dochodowy oraz ciekawy biznes. Jeśli jesteś zainteresowany otwarciem  sklepu franczyzowego Blend – odezwij się do nas.

Agencja GPoland to jedyny w kraju reprezentant marki Blend, lecz nasza oferta jest o wiele szersza niż pośrednictwo w kontraktacjach. Jako franczyzobiorca monomarkowego sklepu Blend, otrzymasz pomoc w doborze odpowiedniej lokalizacji, wsparcie w negocjacjach warunków najmu, projekt i realizację wyposażenia sklepu, narzędzia do rekrutacji pracowników i szkolenia z technik sprzedaży oraz propozycje produktów do optymalnego zagospodarowania, zatowarowania sklepu i wsparcie z zakresu visual merchandisingu. Poprzez świetną znajomość branży modowej i lata doświadczenia wypracowaliśmy w GPoland sprawdzony system, który umożliwi rozszerzenie działalności Blend na polskim rynku.

Posiadamy także showroom PR i oferujemy pełen zakres usług marketingowych, m.in. działania public relations, kampanie, organizacja dni prasowych czy influencer marketing. Nasza oferta obejmuje również wsparcie w prowadzeniu i założeniu sklepów multibrandowych. Zapraszamy do kontaktu, jeśli chciałbyś poszerzyć ofertę w swoim multibrandzie o produkty marki Blend lub innej marki z naszego portfolio.