fbpx

WOOLRICH

Woolrich to jeden z najstarszych  i najbardziej rozpoznawalnych producentów odzieży wierzchniej na świecie. To amerykańska firma z wieloletnią tradycją, która zdobyła zaufanie klientów na całym świecie. Produkty marki Woolrich  wyróżniają się doskonałą jakością oraz unikatowym wzornictwem. To propozycja dla najbardziej wymagających klientów,  poszukujących  niezawodnej odzieży, która będzie im służyła przez długie lata.

Marka Woolrich  obecna jest na rynku od niemal dwóch wieków. Przez wszystkie te lata utrzymywała najlepszą jakość swoich ubrań i tak pozostało do dziś. Początkowo odzież produkowana przez Woolrich dedykowana była osobom pracującym w bardzo ciężkich warunkach atmosferycznych. Dzięki temu, w ich DNA została wpisana wytrzymałość, niezawodność oraz praktyczne podejście do współczesnych trendów. Woolrich stał się niedoścignionym wzorem do naśladowania dla innych producentów odzieży wierzchniej i firmą, która zasługuje na duże uznanie zarówno przez znawców świata mody, jak i miłośników praktycznych rozwiązań na lata.

Woolrich – firma z bardzo długą historią

Marka Woolrich to jedna z tych marek odzieżowych, która może pochwalić się wyjątkową historią oraz wieloletnią tradycją. Firma Woolrich  została założona w 1830 roku przez Johna Richa i Daniela McCormicka i dzięki temu stała się  najstarszym, nadal działającym  producentem odzieży outdoorowej w Stanach Zjednoczonych. Firma powstała w celu produkcji tkanin dla żon myśliwych, drwali i traperów. Później zajmowała się również wyposażeniem zaopatrzenia w odzież na czas wojny secesyjnej oraz modnych na przełomie XIX i XX wieku wypraw antarktycznych. Firma od pokoleń znajdowała się w rękach rodziny, a jej kolejni właścicieli stawiali na doskonałej jakości materiały oraz tworzenie odpornej odzieży, która służy w różnych warunkach atmosferycznych przez lata. Poprzez takie podejście, Woolrich stał się jednym z najważniejszych graczy w świecie kurtek i odzieży outdoorowej. Ich kurtki, kamizelki i czapki wytwarzane są dzięki nowoczesnym, amerykańskim technologiom. Dodatkowo, projektanci z Woolrich dbają o to, aby ich produkty podążały za najnowocześniejszymi trendami, nie tracąc jednocześnie pierwotnego, wyjątkowego charakteru.

Woolrich – marka, która doceniana jest przez lata

Woolrich doceniana jest przez użytkowników na całym świecie i przez lata powiększa niemałe rzesze swoich fanów. Woolrich stał się synonimem wytrzymałości, ale również i wyznacznikiem dla innych marek specjalizujących się w produkcji odzieży outdoorowej. W kolekcjach Woolrich każdy znajdzie coś dla siebie. Marka oferuje zarówno tradycyjne, bardzo wytrzymałe ubrania dla miłośników klasycznych rozwiązań, jak i również nowoczesne, designerskie projekty dla młodszej grupy klientów. Woolrich jest jedną z najbardziej docenionych marek kurtek na świecie.

Woolrich – jak założyć sklep?

Franczyza Woolrich jest możliwa dzięki współpracy z GPoland. To również idealny pomysł na dochodowy oraz ciekawy biznes. Jeśli jesteś zainteresowany otwarciem   sklepu franczyzowego Woolrich– odezwij się do nas.

Agencja GPoland to jedyny w kraju reprezentant marki Woolrich, lecz nasza oferta jest o wiele szersza niż pośrednictwo w kontraktacjach. Jako franczyzobiorca monomarkowego sklepu Woolrich, otrzymasz pomoc w doborze odpowiedniej lokalizacji, wsparcie w negocjacjach warunków najmu, projekt i realizację wyposażenia sklepu, narzędzia do rekrutacji pracowników i szkolenia z technik sprzedaży oraz propozycje produktów do optymalnego zagospodarowania, zatowarowania sklepu i wsparcie z zakresu visual merchandisingu. Poprzez świetną znajomość branży modowej i lata doświadczenia wypracowaliśmy w GPoland sprawdzony system, który umożliwi rozszerzenie działalności Woolrich na polskim rynku.

Posiadamy także showroom PR i oferujemy pełen zakres usług marketingowych, m.in. działania public relations, kampanie, organizacja dni prasowych czy influencer marketing. Nasza oferta obejmuje również wsparcie w prowadzeniu i założeniu sklepów multibrandowych. Zapraszamy do kontaktu, jeśli chciałbyś poszerzyć ofertę w swoim multibrandzie o produkty marki Woolrich lub innej marki z naszego portfolio.

Posty powiązane