fbpx

WOOLRICH KOLEKCJA WIOSNA – LATO 2021

Woolrich w kolekcji wiosna-lato 2021, tak jak przez ostatnie 190 lat swojej historii, stawia na odzież wierzchnią, która ma sprostać nawet najbardziej wymagającym warunkom. Wysoka funkcjonalność ubrań ma być odpowiedzią na potrzeby osób chętnie spędzających czas na świeżym powietrzu.

Wszechstronność & Wygoda

Linia ta stworzona jest z myślą o łagodnych, ale wciąż drastycznie mogących się wahać temperaturach, które towarzyszą wiośnie i latu. Koncentruje się ona na umiarkowanym i zrównoważonym utrzymaniu ciepła. Kurtki, parki i kamizelki, takie jak męska kamizelka Rip Stop oraz damska parka Violet i kurtka Hibiscus, zapewniają wyjątkowe ciepło, dzięki wypełnieniu zrobionemu z gęsiego puchu 90/10. Dodatkowo, użycie wełny merynosów w męskiej kurtce dresowej Knit FZ zapewnia ciepło, komfort i  idealne dopasowanie do sylwetki.

Ochrona & Lekkość

Kolekcja ta posiada funkcjonalny design, który chroni jej użytkowników przed opadami atmosferycznymi i wiatrem. Lekki, wiatro i wodoodporny nylon ripstop został użyty w męskim płaszczu Ripstop Carcoat, w kurtce Ripstop Mountain oraz w dwustronnej koszuli. W kolekcji damskiej główną tkaniną chroniącą przed deszczem i wiatrem jest pomarszczony nylon, który pojawia się w płaszczu i kurtce typu Tickseed. Miłośnicy tradycyjnego stylu odnajdą go w modelach damskiej parki Jessamine i płaszczu Fayette z paskiem. Oba te produkty zostały  przystosowane do trudniejszych warunków pogodowych, dzięki wykorzystaniu powlekanej trójwarstwowej bawełny i technicznego, elastycznego materiału. Są one doskonałym uzupełnieniem tej linii, która odpowiada różnym potrzebom i wymaganiom estetycznym.

Dziedzictwo

Linia Heritage jest uhonorowaniem długoletniej historii firmy Woolrich, wskrzesza ona archiwalne printy i kroje. W kolekcji męskiej znajdziemy znane od dawna projekty, takie jak górska kurtka, miejski płaszcz czy bomberka. Zostały one udoskonalone dzięki użyciu innowacyjnych tekstyliów, takuch jak tkanina Gore-Tex® Paclite, marszczony nylon i ultralekki poliester. W linii tej znajdziemy również damski płaszcz w kwiaty i pelerynę w kratkę Hawthorn,  które płynnie łączą one w sobie przeszłość z teraźniejszością.

Funkcjonalność, dbałość o szczegóły i mieszanka inspiracji z lat 90-tych, charakteryzują kolekcję obuwia marki Woolrich. Została ona stworzona we współpracy z firmą Vibram, której podeszwy gwarantują lekkość, przyczepność i wygodę. Nowe modele butów zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i wszechstronności w zastosowaniu.

Posty powiązane