fbpx

U&B TWINSET

U&B Twinset jest jedną z linii marki Twinset, już sam ten fakt powoduje, że możemy spodziewać się najwyższej jakości oraz prawdziwie kobiecych i wyjątkowych krojów. U&B Twinset zachwyca bez względu na czas oraz okoliczności. Marka stała się synonimem elegancji, która łączy się z wygodą oraz ponadczasowością. Bielizna oraz luźne ubrania marki U&B Twinset to propozycja, która idealnie sprawdzi się zarówno w tętniącym życiem miastem, jak i w kurorcie, który kojarzy się z beztroską i relaksem.

Bielizna U&B Twinset znalazła już liczne grono swoich wielbicielek. Marka elektryzuje oraz potrafi rozpalić zmysły. To podkreślenie prawdziwej kobiecości oraz wyjątkowości, obdarzone niepowtarzalnym charakterem. Dbałość o detale w połączeniu z wysokiej jakości materiałami dało produkty kompletne, na miarę XX wieku.

U&B Twinset – firma, która kobiecość ma swoim DNA od samego początku

U&B Twinset  to jedna z linii marki Twinset, która już jakiś czas temu dała o sobie znać na światowej arenie mody. Marka pojawiła się na rynku na początku lat 90. ubiegłego wieku. Jej założenie było wynikiem kreatywności i pomysłu Simony Barbieri i przedsiębiorczości Tiziano Sgarbi. To marka, która od początku w swoim DNA ma wpisane Włochy, włoski styl oraz elegancję. Większość ich produktów od samego początku szyta jest w fabrykach we Włoszech, gdzie wykorzystywane są jedynie wyselekcjonowane, włoskie materiały doskonałej jakości. Firma Twinset znana jest z tego, że stale rozwija się i poszukuje innowacji. Jej właściciele nie zapominają przy tym o zrównoważonym rozwoju i dbałości o wszystko, co ich otacza. Od pierwszych dni na rynku marka Twinset pokazuje się w sąsiedztwie topowych, luksusowych marek i potrafi wyróżnić się na ich tle. Marka Twinset doceniana jest przez krytyków oraz klientki na całym świecie.

U&B Twinset – marka dla wymagających

Marka U&B Twinset jest zdecydowanie skierowana do wymagających kobiet, które na każdym kroku pragną podkreślić swój indywidualny charakter. U&B Twinset to przede wszystkim romantyczna oraz zmysłowa bielizna, która spełnia kobiece marzenia. Kolekcje przepełnione są unikatowymi, delikatnymi wzorami, koronkami, pudrowymi odcieniami oraz zmysłowymi zdobieniami. Tutaj klasyka łączy się z wyjątkowością.

Marka U&B Twinset to również wygodne ubrania, które idealnie sprawdzają się w podróży. Nie ważne czy stale odkrywasz nowe miejsca, czy z radością wracasz w znane Ci rejony, kolekcja U&B Twinset zawsze pozwoli poczuć Ci się dobrze. Wszystko to za sprawą dobrze przemyślanych krojów oraz nowoczesnych, lekkich materiałów, które zapewnią wygodę wszędzie gdzie się znajdziesz.

U&B Twinset – Polska, Włochy, USA, Francja, czy inne państwa, marka dociera do Pań w wielu miejscach na świecie

Butik z linią UB Twinsetmógłby trafić do serc nawet najbardziej wymagających klientek. Marka obecna jest we wszystkich ważnych miejscach na modowej mapie świata, gdzie cieszy się dużym uznaniem oraz zainteresowaniem. To co ją wyróżnia to oryginalność, zmysłowość oraz maksimum kobiecości.

Franczyza U&B Twinset – jak założyć sklep

Franczyza z linią U&B Twinset  jest możliwa dzięki współpracy z GPoland. To również idealny pomysł na dochodowy oraz ciekawy biznes. Jeśli jesteś zainteresowany otwarciemsklepu franczyzowego z linią U&B Twinset – odezwij się do nas.

Agencja GPoland to jedyny w kraju reprezentant marki UB Twinset, lecz nasza oferta jest o wiele szersza niż pośrednictwo w kontraktacjach. Jako franczyzobiorca monomarkowego sklepu U&B Twinset otrzymasz pomoc w doborze odpowiedniej lokalizacji, wsparcie w negocjacjach warunków najmu, projekt i realizację wyposażenia sklepu, narzędzia do rekrutacji pracowników i szkolenia z technik sprzedaży oraz propozycje produktów do optymalnego zagospodarowania, zatowarowania sklepu i wsparcie z zakresu visual merchandisingu. Poprzez świetną znajomość branży modowej i lata doświadczenia wypracowaliśmy w GPoland sprawdzony system, który umożliwi rozszerzenie działalności U&B Twinset na polskim rynku.

Posiadamy także showroom PR i oferujemy pełen zakres usług marketingowych, m.in. działania public relations, kampanie, organizacja dni prasowych czy influencer marketing. Nasza oferta obejmuje również wsparcie w prowadzeniu i założeniu sklepów multibrandowych. Zapraszamy do kontaktu, jeśli chciałbyś poszerzyć ofertę w swoim multibrandzie o produkty marki U&B Twinset lub innej marki z naszego portfolio.