fbpx

TWINSET

Marka Twinset jest na rynku już od ponad 20 lat i wciąż niezmiennie kojarzy się z kobiecością, luksusem i smakowaniem życia. Włoska marka założona przez małżeństwo, które doskonale się rozumie i dopełnia, nie tylko w prywatnym życiu.

TWINSET – ODZIEŻ TWORZONA Z PASJĄ

Twinset to włoska marka powstała w 1987 roku. Założycielami jest małżeństwo Tiziano Sgarbi – dyrektor administracyjny i Simona Barbieri – dyrektor kreatywny. Dlatego logo włoskiej marki to serce, jako symbol miłości i pasji, która wiązała się z jej powstaniem. Główne centrum produkcyjne znajduje się w Carpi. Tam oraz w drugiej fabryce w Modenie wysoko wykwalifikowani technicy śledzą wszystkie etapy produkcji zarówno dzianin, jak i konfekcji – łącząc innowację z tradycją. Styl i jakość sprawiają, że Twinset, to jedna z najbardziej reprezentacyjnych marek mody damskiej „Made in Italy”.

KOBIECA I ROMANTYCZNA – KOBIETA MARKI TWINSET

Twinset to marka przeznaczona dla kobiet, które w swoich codziennych stylizacjach szukają delikatności, kobiecości i romantyczności. Wyszukane i dziewczęce zdobienia wzbogacają szeroki wachlarz projektów odzieży w duchu romantycznym i glamour. Silny charakter kobiet podkreślają różne kolekcje marki, które łączą ze sobą cekiny, hafty i odważniejsze materiały takie jak jeans i skóra. Marka Twinset w swoim portfolio proponuje różne linie, między innymi My Twin oraz linię U&B Lingerie and Travel oraz U&B Beachwear, tym samym odpowiadając na zróżnicowane potrzeby kobiet. Linia My Twin to propozycja stylizacji o bardziej młodzieżowych krojach, wśród portfolio znajdują się luźne kroje t-shirtów, spodni i sukienek. U&B Lingerie and Travel to projekty wygodnych bluz i koszulek. U&B Beachwear to kolekcja modnych kostiumów kąpielowych premium, uzupełniona stylowymi plażowymi dodatkami.

GLOBALNY SUKCES, TAKŻE W POLSCE

Marka Twinset otworzyła swój pierwszy salon w 2000 roku we Włoszech w regionie Emilia Romagna, który jest synonimem wysokiej jakości włoskiej odzieży. Obecnie marka posiada salony w ponad 30 krajach na świecie, m.in. we Francji, Kanadzie, Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz w Polsce. Salony marki Twinset można znaleźć między innymi w Warszawie, Łodzi i Wrocławiu.

 FRANCZYZA TWINSET – JAK ZAŁOŻYĆ SKLEP?

Sklepy Twinset znajdują się już m.in. w Warszawie, Katowicach i Wrocławiu. Jeśli jesteś zainteresowany otwarciem sklepu franczyzowego Twinset – odezwij się do nas.

Agencja GPoland to jedyny w kraju reprezentant marki Twinset, lecz nasza oferta jest o wiele szersza niż pośrednictwo w kontraktacjach. Jako franczyzobiorca monomarkowego sklepu Twinset, otrzymasz pomoc w doborze odpowiedniej lokalizacji, wsparcie w negocjacjach warunków najmu, projekt i realizację wyposażenia sklepu, narzędzia do rekrutacji pracowników i szkolenia z technik sprzedaży oraz propozycje produktów do optymalnego zagospodarowania, zatowarowania sklepu i wsparcie z zakresu visual merchandisingu. Poprzez świetną znajomość branży modowej i lata doświadczenia wypracowaliśmy w GPoland sprawdzony system, który umożliwi rozszerzenie działalności Twinset na polskim rynku.

Posiadamy także showroom PR i oferujemy pełen zakres usług marketingowych, m.in. działania public relations, kampanie, organizacja dni prasowych czy influencer marketing. Nasza oferta obejmuje również wsparcie w prowadzeniu i założeniu sklepów multibrandowych. Zapraszamy do kontaktu, jeśli chciałbyś poszerzyć ofertę w swoim multibrandzie o produkty marki Twinset lub innej marki z naszego portfolio.

Posty powiązane