fbpx

TRUSSARDI

Trussardi to jedna z najstarszych i najbardziej rozpoznawalnych włoskich marek. Firma od czterech pokoleń prowadzona jest przez jeden włoski ród, a jej członkowie często sami biorą udział w kampaniach reklamowych. Trussardi cechuje się niezwykłą elegancją, która łączy się z niebanalnym charakterem oraz bezkompromisowością.

Trussardi to synonim włoskiego piękna oraz elegancji. Ich projekty potrafią zwrócić na siebie wiele uwagi i mają swoich zagorzałych fanów na całym świecie. Marka również ma ich w Polsce i od dziesięcioleci cieszy się zainteresowaniem miłośników niebanalnego stylu oraz ponadczasowego wzornictwa. Trussardi to marka, która potrafi wywołać emocje i rozkochać w sobie nawet najbardziej wymagających klientów. To szeroki wybór niebanalnych propozycji, które mogą służyć przez długie lata.

Trussardi – firma z ponad stuletnią tradycją

Trussardi to włoski dom mody, założony w 1911 roku. Początkowo marka zajmowała się jedynie produkcją rękawic skórzanych, jednak w latach siedemdziesiątych jej linia została rozszerzona o dodatkowe wyroby skórzane. W latach osiemdziesiątych ubiegłego stulecia, po przejęciu firmy przez Nicola Tussardiego firma zajęła się produkcją ubrań ready-to-wear, jeansów oraz perfum.

Dziś Trussardi produkuje odzież oraz ekskluzywne akcesoria dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci – Trussardi Junior. Na polskim rynku marka rozpoznawana jest przede wszystkim ze względu na jeansy, odzież codziennego użytku oraz akcesoria. Bardzo cenione oraz pożądane na polskim rynku są również perfumy tej marki.

Trussardi – marka dla miłośników luksusu i elegancji

Trussardi to marka, która słynie z zamiłowania do precyzji oraz najlepszej jakości materiałów. Dodatkowo, marka ceniona jest ze względu na połączenie nowatorskich rozwiązań z klasyczną elegancją. Trussardi to synonim elegancji, luksusu oraz niebanalności. To firma z wieloletnią tradycją, która swoim klientom daje dokładnie to czego potrzebują. Marka inspirowana jest włoską elegancją oraz cechuje ją duże przywiązanie do tradycji.

Trussardi – marka, która daje swoim klientom znacznie więcej

Trussardi znane jest przede wszystkim z produkcji wysokiej jakości wyrobów ze skóry. Początkowo były to tylko rękawiczki. Z czasem marka zaczęła dostarczać wyjątkowe torebki, portfele, paski oraz inne skórzane akcesoria. Dziś oprócz tego, marka  z wieloletnią tradycją znacznie poszerzyła swój asortyment. Trussardi produkuje również doskonałej jakości obuwie oraz ubrania – zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Szyk, elegancja oraz wyrafinowane rozwiązania idą w przypadku tej marki ramię w ramię.

Produkty Trussardi doceniane są przez prawdziwych miłośników mody oraz elegancji na całym świecie. Marka ma również szeroką rzeszę fanów również w Polsce, którzy kochają zakupy w stacjonarnych sklepach. To osoby, które poszukują niebanalnych projektów, które zostaną z nimi przez długie lata.

Franczyza Trussardi – jak założyć sklep?

Jeśli chciałbyś dołączyć do grona franczyzobiorców Trussardi, to koniecznie się do nas odezwij.

Agencja GPoland to jedyny w kraju reprezentant marki Trussardi, lecz nasza oferta jest o wiele szersza niż pośrednictwo w kontraktacjach. Jako franczyzobiorca monomarkowego sklepu Trussardi, otrzymasz pomoc w doborze odpowiedniej lokalizacji, wsparcie w negocjacjach warunków najmu, projekt i realizację wyposażenia sklepu, narzędzia do rekrutacji pracowników i szkolenia z technik sprzedaży oraz propozycje produktów do optymalnego zagospodarowania, zatowarowania sklepu i wsparcie z zakresu visual merchandisingu. Poprzez świetną znajomość branży modowej i lata doświadczenia wypracowaliśmy w GPoland sprawdzony system, który umożliwi rozszerzenie działalności Ice Play na polskim rynku.

Posiadamy także showroom PR i oferujemy pełen zakres usług marketingowych, m.in. działania public relations, kampanie, organizacja dni prasowych czy influencer marketing. Nasza oferta obejmuje również wsparcie w prowadzeniu i założeniu sklepów multibrandowych. Zapraszamy do kontaktu, jeśli chciałbyś poszerzyć ofertę w swoim multibrandzie o produkty marki Trussardi lub innej marki z naszego portfolio.

Posty powiązane