fbpx

TOM TAILOR DENIM

Tom Tailor Denim to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w  całej Europie. Ich kolekcje skierowane są przede wszystkich do młodych osób, które na co dzień od swoich stylizacji oczekują czegoś więcej. Tom Tailor Denim słynie z połączenia wygodny z oryginalnym wzornictwem i tego, że potrafi idealnie dopasować się do potrzeb współczesnych kobiet oraz mężczyzn.

Tom Tailor Denim to marka, która jest idealna w swojej prostocie i być może dlatego cieszy się sukcesem od samego początku pojawienia się na europejskim rynku. Misją tej kolekcji jest odnajdywanie oraz wypełnianie potrzeb współczesnych ludzi. Połączenie denimu oraz sportowych nut stworzyło wyjątkową markę Tom Tailor Denim, obok której trudno jest przejść obojętnie.

Tom Tailor Denim – firma z historią i europejskim wyrazem

Początki firmy Tom Tailor sięgają 1962 roku. Firma Tom Tailor została założona w niemieckim Hamburgu, który od zawsze był europejskim symbolem spotkania Europejczyków  z resztą świata – dokładnie takie same miały być ubrania znajdujące się w kolekcjach tej marki. Od samego początku istnienia misją firmy Tom Tailor było produkowanie odzieży najwyższej jakości z dużą dbałością o detale oraz o wygodę. Początki linii Tom Tailor Denim sięgają zaś 2007 roku, a pojawienie się jeansowych produktów w kolekcjach było przełomowym wydarzeniem w dziejach firmy.

Tom Tailor Denim połączył miejskie trendy i młodzieżową kulturę w jedno. Jeansy tej marki zrobiły wiele zamieszania w świecie denimu i szybko stały się wyrazem swobodnego stylu życia z dbałością o najdrobniejsze detale i najwyższą jakość. Designerzy z Tom Tailor Denim dokładają wszelkich starań, aby ich produkty mogły konkurować z największymi w świecie denimu, a do tego wyróżniały się przystępną ceną i idealnym dopasowaniem do potrzeb młodych ludzi.

 Tom Tailor Denim – marka dla tych, którzy wymagają na co dzień

Marka Tom Tailor Denim to kolekcje, które idealnie wpisują się w potrzeby ludzi na co dzień, które żyją w miastach i od swojego stroju oczekują przede wszystkim wygody. Marka uwielbiana i ceniona jest przede wszystkim przez aktywne osoby oraz te, które cenią sobie niewygórowaną ceną, która idzie w parze z wysoką jakością materiałów oraz nienagannym wykonaniem.

Tom Tailor Denim to przede wszystkim spodnie, ale również i koszule oraz kurtki jeansowe. Marka stawia na dopracowanie wszelkich detali oraz nienaganne kroje tych produktów.

Tom Tailor Denim – Polska od zawsze ceni sobie ich produkty

 Tom Tailor Denim podbił również nasz rodzimy rynek i nie trudno znaleźć jest entuzjastów jeansów tej marki. Marka Tom Tailor Denim swój europejski sukces zawdzięcza przede wszystkim najwyższej jakości, byciu w zgodzie z najnowszymi trendami oraz najlepszy stosunek jakości do ceny. Założenie butiku Tom Tailor Denim w Warszawie może okazać się ciekawym pomysłem na biznes.

Franczyza Tom Tailor Denim – jak założyć sklep?

Franczyza Tom Tailor Denim  jest możliwa dzięki współpracy z GPoland. To również idealny pomysł na dochodowy oraz ciekawy biznes. Jeśli jesteś zainteresowany otwarciem pierwszego  sklepu franczyzowego Tom Tailor Denim – odezwij się do nas.

Agencja GPoland to jedyny w kraju reprezentant marki Tom Tailor Denim, lecz nasza oferta jest o wiele szersza niż pośrednictwo w kontraktacjach. Jako franczyzobiorca monomarkowego sklepu Tom Tailor Denim, otrzymasz pomoc w doborze odpowiedniej lokalizacji, wsparcie w negocjacjach warunków najmu, projekt i realizację wyposażenia sklepu, narzędzia do rekrutacji pracowników i szkolenia z technik sprzedaży oraz propozycje produktów do optymalnego zagospodarowania, zatowarowania sklepu i wsparcie z zakresu visual merchandisingu. Poprzez świetną znajomość branży modowej i lata doświadczenia wypracowaliśmy w GPoland sprawdzony system, który umożliwi rozszerzenie działalności Tom Tailor Denim na polskim rynku.

Posiadamy także showroom PR i oferujemy pełen zakres usług marketingowych, m.in. działania public relations, kampanie, organizacja dni prasowych czy influencer marketing. Nasza oferta obejmuje również wsparcie w prowadzeniu i założeniu sklepów multibrandowych. Zapraszamy do kontaktu, jeśli chciałbyś poszerzyć ofertę w swoim multibrandzie o produkty marki Tom Tailor Denim lub innej marki z naszego portfolio.