fbpx

SOUVENIR

Założyciele firmy mówią, że Souvenir to niezwykły sklep, to niekończąca się podróż po najnowszych trendach, wyszukanych projektach oraz niebanalnych fasonach. Souvenir powstał z myślą o potrzebach wymagających klientów, którzy od swoich codziennych stylizacji oczekują znacznie więcej. Ubrania marki Souvenir to połączenie najwyższej jakości materiałów oraz kreatywnych projektów, na jakie stawia się we współczesnym świecie mody.

Souvenir jest marką, która tworzy głównie z myślą o potrzebach współczesnych kobiet. Jej oczami obserwuje otaczającą nas rzeczywistość, co pozwala dać jej dokładnie to na co zasłużyła. Projekty marki Souvenir pochodzą prosto z kobiecej duszy i być może tutaj ukryty został wieloletni sukces tej marki.

Souvenir – firma o interesującej historii zakorzeniona w umysłach współczesnych ludzi

Firma Souvenir to włoska firma, która potrafi skorzystać z historii oraz dziedzictwa włoskiej mody. Ich projekty stale podkreślają pochodzenie firmy, a włoska elegancja i szyk zostały wpisane w DNA marki. Jej charakter sprawia, że od pierwszych projektów firma trafiała nie tylko w kobiece gusta, ale również pozwalała na podbicie ich serc, a przecież kobiece zakupy to przede wszystkim emocje. Celem założycieli firmy było stworzenie marki, która potrafi wykrzesać właśnie te emocje.

Firma Souvenir od zawsze stawiała na tworzenie kolekcji będących odpowiedzią na potrzeby kobiet. To coś więcej niż tylko zwykłe ubrania, to projekty tworzone z pasją, które mają duszę. Od początku swojego istnienia marka Souvenir stawia na dokładnie wyselekcjonowane materiały, które nie zawiodą żadnej z kobiet zarówno na co dzień, jak i podczas eleganckich wyjść.

Marka Souvenir śmiało zaczęła zdobywać zagraniczne rynki. Ich eleganckie butiki znajdują się we Florencji i Padwie, ale również można spotkać je w Albanii, czy Kazachstanie.

Souvenir – marka obdarzona niepowtarzalnym charakterem

Ubrania marki Souvenir to przede wszystkim niepowtarzalny charakter oraz podróż, o której często mówią twórcy tego konceptu. Każdy projektant oraz  członek zespołu idzie tą drogą, perfekcyjnie dopasowując te pomysły, które w innym przypadku zgubiłby się na wietrze, wybierając delikatne tkaniny, szyjąc nićmi, które zamieniają prosty materiał w elegancję. Niektórzy mówią, że ubrania marki Souvenir można porównać do perfekcyjnego dzieła sztuki, który pobudza zmysły miłośników i stwarza szerokie pole do dyskusji.

Oprócz niebanalnych projektów i dopracowanych w każdym calu detali marka słynie również z wysokiej jakości materiałów. Twórcy konceptu od pierwszego wejścia na rynek wyróżniali się doskonałymi tkaninami, które podążają za współczesnym światem oraz potrzebami współczesnej, aktywnej kobiety. Kolekcje marki Souvenir są zawsze na czasie i szybko  adaptują się do trendów panujących w danym okresie. Mimo tej dynamiki, marka nie zmienia swojego charakteru i konsekwentnie zachwyca swoją uniwersalnością i oryginalnością.

Souvenir – Polska, Włochy, Francja, Kazachstan czy inne miejsca –  marka jest wszędzie

Marka Souvenir jest obecna na wielu rynkach światowych i rozpoznawalna jest nie tylko we Włoszech. To uniwersalny brand dla współczesnej kobiety, która zna jej potrzeby i pozwala dopasować się do każdej sytuacji. Być może odgadnięcie tych potrzeb było kluczem do stworzenia marki, która rozkocha w sobie klientki z różnych stron świata.

Franczyza Souvenir – jak założyć sklep?

Franczyza Souvenir jest możliwa dzięki współpracy z GPoland. To również idealny pomysł na dochodowy oraz ciekawy biznes. Jeśli jesteś zainteresowany otwarciem pierwszego  sklepu franczyzowego Souvenir – odezwij się do nas.

Agencja GPoland to jedyny w kraju reprezentant marki Souvenir, lecz nasza oferta jest o wiele szersza niż pośrednictwo w kontraktacjach. Jako franczyzobiorca monomarkowego sklepu Souvenir otrzymasz pomoc w doborze odpowiedniej lokalizacji, wsparcie w negocjacjach warunków najmu, projekt i realizację wyposażenia sklepu, narzędzia do rekrutacji pracowników i szkolenia z technik sprzedaży oraz propozycje produktów do optymalnego zagospodarowania, zatowarowania sklepu i wsparcie z zakresu visual merchandisingu. Poprzez świetną znajomość branży modowej i lata doświadczenia wypracowaliśmy w GPoland sprawdzony system, który umożliwi rozszerzenie działalności Souvenir na polskim rynku.

Posiadamy także showroom PR i oferujemy pełen zakres usług marketingowych, m.in. działania public relations, kampanie, organizacja dni prasowych czy influencer marketing. Nasza oferta obejmuje również wsparcie w prowadzeniu i założeniu sklepów multibrandowych. Zapraszamy do kontaktu, jeśli chciałbyś poszerzyć ofertę w swoim multibrandzie o produkty marki Souvenir  lub innej marki z naszego portfolio.