fbpx

SILVIAN HEACH

Silvian Heach to marka, która powstała z miłości do mody oraz nietuzinkowych form. Silvian Heach jest synonimem włoskiej elegancji, odzwierciedleniem wszystkich kobiecych potrzeb oraz śmiało kreśli kierunek najnowocześniejszych rozwiązań ze świata mody. Silvian Heach powstało z myślą o wszelkich wymagających klientkach, które od swojego stroju codziennego, wieczorowego, czy biznesowego oczekują czegoś więcej.

Silvian Heach wyróżnia się ze względu na bogatą ofertę, która idealnie trafia we wszelkie potrzeby współczesnych kobiet. Od początku istnienia firmy, projektanci tworzą zestawy niebanalnych ubrań, które dopasowują się do współczesnych kobiet. Marka oferuje szeroki zakres produktów, dzięki czemu w sklepach Silvian Heach każdy znajdzie coś dla siebie. To również kopalnia pomysłów oraz inspiracji. Potwierdzeniem tego jest uznanie znawców mody oraz klientek na całym świecie.

Silvian Heach – firma z ciekawą historią

Silvian Heach to marka z nie byle jakim rodowodem. Mimo, iż została założona dopiero w 2002 roku, to jej związki ze światem mody można zaobserwować już dużo, dużo wcześniej. Wszystko za sprawą jej ojców założycieli – Mena Marano i Giuseppe Ammaturo. Panowie od lat gromadzili doświadczenie w świecie mody, a ich mentorami były najważniejsze osobistości. Ich wieloletnie doświadczenie, wcześniejsza współpraca z wyjątkowymi projektantami sprawiła, że Silvian Heach odniosło sukces na światową skalę i stało się jednym z najciekawszych zjawisk modowych początku XXI wieku. Założyciele marki, zadbali o jej wyjątkowy charakter, ale jednocześnie o to, aby nie zabrakło jej prawdziwej włoskiej elegancki, która  gracje miesza się z wielką przystępnością. Silvian Heach została doceniona niemalże na wszystkich najważniejszych wybiegach świata mody. Idealnie trafia w gusta oraz potrzeby współczesnych klientek a jej butiki chętnie odwiedzane są przez miłośniczki mody z całego świata.

Silvian Heach – marka dla każdej miłośniczki dobrego stylu

Silvian Heach to marka, która idealnie trafia w gusta miłośniczek dobrego, wyszukanego stylu – i nie mówimy tutaj jedynie o kreacjach wieczorowych, czy koktajlowych. Kolekcje Silvian Heach zawierają ubrania dobre na każdą okazję. W każdej z nich znajdziemy eleganckie sukienki w stylu glamour, czy stylu biznesowym, jak i wyraziste ubrania, które pozwalają na wyróżnienie się z tłumu na co dzień. Dodatkowo, Silvian Heach wyróżnia się użyciem wyjątkowej jakości materiałów, a wszystkie ich projekty są dopracowane w każdym, najmniejszym calu. Wszystkie ubrania pochodzące od Silvian Heach wyróżniają się ciekawym fasonem, wyrazistością oraz dokładnym wykończeniem.

Silvian Heach – Polska kocha ubrania z włoską nutą elegancji i nietuzinkowości

Silvian Heach to marka, której nie można nie kochać. Polki poszukują gustownych, wyrazistych ubrań, które pozwolą im się wyróżnić na ulicy.

Silvian Heach – jak założyć sklep?

Franczyza Silvian Heach jest możliwa dzięki współpracy z GPoland. To również idealny pomysł na dochodowy oraz ciekawy biznes. Jeśli jesteś zainteresowany otwarciem  sklepu franczyzowego Silvian Heach– odezwij się do nas.

Agencja GPoland to jedyny w kraju reprezentant marki Silvian Heach, lecz nasza oferta jest o wiele szersza niż pośrednictwo w kontraktacjach. Jako franczyzobiorca monomarkowego sklepu Silvian Heach, otrzymasz pomoc w doborze odpowiedniej lokalizacji, wsparcie w negocjacjach warunków najmu, projekt i realizację wyposażenia sklepu, narzędzia do rekrutacji pracowników i szkolenia z technik sprzedaży oraz propozycje produktów do optymalnego zagospodarowania, zatowarowania sklepu i wsparcie z zakresu visual merchandisingu. Poprzez świetną znajomość branży modowej i lata doświadczenia wypracowaliśmy w GPoland sprawdzony system, który umożliwi rozszerzenie działalności Silvian Heach na polskim rynku.

Posiadamy także showroom PR i oferujemy pełen zakres usług marketingowych, m.in. działania public relations, kampanie, organizacja dni prasowych czy influencer marketing. Nasza oferta obejmuje również wsparcie w prowadzeniu i założeniu sklepów multibrandowych. Zapraszamy do kontaktu, jeśli chciałbyś poszerzyć ofertę w swoim multibrandzie o produkty marki Silvian Heach lub innej marki z naszego portfolio.