fbpx

POLLINI

Pollini to włoski producent obuwia, akcesoriów oraz dodatków, który jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Motto Pollini mówi, że “obuwie jest biżuterią naszych czasów” i trudno jest się z tym stwierdzeniem nie zgodzić patrząc na dopracowane w każdym calu projekty marki. Pollini stawia na buty, które wyróżniają się niepowtarzalnym designem oraz niebywałą dbałością wykonania. To propozycja dla klientów, którzy cenią sobie wychodzenie poza wszelkie utarte schematy.

Pollini zyskał zaufanie oraz uznanie zarówno klientów, jak i krytyków mody na całym świecie. Włoskie pochodzenie dostrzegalne jest niemal w każdym projekcie i to sprawia, że buty są tak bardzo pożądane przez znawców mody z całego świata. Marka wiele czerpie z klasycznego, włoskiego wzornictwa, wzbogacając swoje produkty o nutę nowoczesnej ekstrawagancji i nietuzinkowości. Pollini to marka z wieloletnią tradycją, obok produktów której nie należy przechodzić obojętnie.

Pollini – firma z długowieczną tradycją

Pollini to jedna z najstarszych marek obuwniczych, które są aktualnie dostępne na rynku. Ich historia sięga aż końca  dziewiętnastego wieku. Wtedy to w San Mauro-Pascoli powstała rodzinna firma zajmująca się do dziś rzemiosłem obuwniczym. Przedsiębiorstwo od samego początku swej działalności specjalizuje się w projektowaniu oraz produkcji wyrobów ze skóry naturalnej – butów, torebek oraz akcesoriów. Każdy projekt wychodzący ze szwalni Pollini budził wiele zainteresowania. Ich projekty od samego początku wyróżniały się na tle innych produktów i to stało się kluczem do sukcesu. Dziś Pollini produkuje obuwie, akcesoria oraz dodatki idealnie sprawdzające się zarówno na co dzień, jak i podczas wieczorowych, czy biznesowych wyjść. Dzięki marce Pollini prawdziwe, tradycyjne włoskie rzemiosło jest na wyciągnięcie ręki dla każdego z nas.

Pollini – marka dla miłośników włoskiego kunsztu i wyszukanego stylu

Pollini stawia na wyjątkowe wyroby skórzane. Skóra jest dokładnie selekcjonowana, tak aby miała najwyższą jakość i charakteryzowała się jak najlepszym wyglądem. We wszystkich produktach marki Pollini zauważalny jest prawdziwy, włoski kunszt, jednak marka swoją produkcję opiera również na nowoczesnej, innowacyjnej technologii. Połączenie tych wartości daje mieszankę wybuchową oraz wyszukane produkty na miarę współczesnego miłośnika mody.

Pollini – Polska jest gotowa na tak wyjątkowe produkty

Obuwie marki Pollini zdecydowanie wyróżniają się na tle innych produktów, które są dostępne na naszym rodzimym rynku. Prawdziwie włoski szyk, dokładne wykonanie, najwyższej jakości materiały oraz wykorzystanie najnowocześniejszych technologii pozwala na tworzenie wyjątkowych wyrobów skórzanych. Ponadczasowy charakter w połączeniu z solidnym wykonaniem, dają obuwie, które można nosić przez lata.

Pollini – jak założyć sklep?

Franczyza sklepu Pollini jest możliwa dzięki współpracy z GPoland. To również idealny pomysł na dochodowy oraz ciekawy biznes. Jeśli jesteś zainteresowany otwarciem sklepu franczyzowego Pollini – odezwij się do nas.

Agencja GPoland to jedyny w kraju reprezentant marki Pollini, lecz nasza oferta jest o wiele szersza niż pośrednictwo w kontraktacjach. Jako franczyzobiorca monomarkowego sklepu Pollini, otrzymasz pomoc w doborze odpowiedniej lokalizacji, wsparcie w negocjacjach warunków najmu, projekt i realizację wyposażenia sklepu, narzędzia do rekrutacji pracowników i szkolenia z technik sprzedaży oraz propozycje produktów do optymalnego zagospodarowania, zatowarowania sklepu i wsparcie z zakresu visual merchandisingu. Poprzez świetną znajomość branży modowej i lata doświadczenia wypracowaliśmy w GPoland sprawdzony system, który umożliwi rozszerzenie działalności Pollini na polskim rynku.

Posiadamy także showroom PR i oferujemy pełen zakres usług marketingowych, m.in. działania public relations, kampanie, organizacja dni prasowych czy influencer marketing. Nasza oferta obejmuje również wsparcie w prowadzeniu i założeniu sklepów multibrandowych. Zapraszamy do kontaktu, jeśli chciałbyś poszerzyć ofertę w swoim multibrandzie o produkty marki Pollini lub innej marki z naszego portfolio.

Posty powiązane