fbpx

Paul and Shark

Paul and Shark to marka, która wyróżnia się na rynku przede wszystkim ze względu na wysokiej jakości tkaniny oraz nowoczesne wzornictwo. Początkowo firma kierowała swoje projekty do miłośników żeglarstwa, dziś jednak z pewnością przypadną one do gustu wszystkim osobom, które cenią nietuzinkowe rozwiązania oraz nowoczesne kroje. Paul and Shark dostarcza niezwykle ciekawą odzież oraz wyjątkowe dodatki. Ich produkty kierowane są do nowoczesnych mężczyzn, wymagających kobiet oraz dzieci.

Paul and Shark to marka, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Zarówno miłośnicy prostoty, jak i ci nastawieni na ekstrawaganckie wzory znajdą tam produkty dopasowane do ich potrzeb. Dodatkowo, Paul and Shark stawia na doskonałej jakości materiały oraz zrównoważony rozwój swojej firmy i produktów.

Paul and Shark – firma z wieloletnią tradycją

Firma Paul and Shark od samego początku swojego istnienia stawiała na wychodzenia poza utarte schematy. Produkcja pełną parą ruszyła 4 marca 1957 r., kiedy to Gian Ludovico Dini ruszył z pierwszą swoją produkcją. Każdy jej projekt odbywał się w firmie: od pozyskania przędzy po produkcję tkanin i wykonanie wszystkich opakowań. Ubrania były wysyłane na cały świat dzięki prestiżowej współpracy z Christianem Diorem i Balenciagą. Jak na tamte czasy była to innowacyjna forma prowadzenia przedsiębiorstwa, a to zostało również połączone z innowacyjnymi produktami i projektami.

Kolekcje marki Paul & Shark obecne są na całym świecie – aż  w 73 różnych krajach, a ich  monobrandowe butiki zlokalizowane są w najbardziej ekskluzywnych dzielnicach handlowych – od Via Montenapoleone w Mediolanie po Rue du Faubourg St. Honore w Paryżu, do Dubaju i Moskwy. Dziś firmą zarządza Andrea Dini, dyrektor generalny i prezes, który reprezentuje trzecie pokolenie założycielskiej rodziny.

Paul and Shark – marka nie tylko dla żeglarzy

Paul and Shark to marka nie tylko dla żeglarzy. Dziś to przede wszystkim propozycja dla miłośników casualowych rozwiązań w oryginalnym stylu. Oprócz tego produkty marki zachwycają połączeniem praktyczności oraz wyjątkowego designu, który idealnie wpisuje się  w trendy XXI wieku. Paul and Shark  to niezwykle rozpoznawalna marka na niemal wszystkich kontynentach.

Paul and Shark – Polacy docenili ich projekty

Projekty marki Paul and Shark zostały docenione przez  Polaków. Paul and Shark stał się synonimem luksusu oraz oryginalności.

Dodatkowo, warto wspomnieć, że  marka dba o zrównoważony rozwój. Wykorzystują surowce i technologie, które zwiększają efektywność zużycia wody i energii, Paul & Shark honoruje swoje zobowiązanie do zmniejszenia swojego wpływu na środowisko.

Franczyza Paul and Shark – jak założyć sklep?

Franczyza Paul and Shark jest możliwa dzięki współpracy z GPoland. To również idealny pomysł na dochodowy oraz ciekawy biznes. Jeśli jesteś zainteresowany otwarciem sklepu franczyzowego Paul and Shark – odezwij się do nas.

Agencja GPoland to jedyny w kraju reprezentant marki Paul and Shark, lecz nasza oferta jest o wiele szersza niż pośrednictwo w kontraktacjach. Jako franczyzobiorca monomarkowego sklepu Paul and Shark, otrzymasz pomoc w doborze odpowiedniej lokalizacji, wsparcie w negocjacjach warunków najmu, projekt i realizację wyposażenia sklepu, narzędzia do rekrutacji pracowników i szkolenia z technik sprzedaży oraz propozycje produktów do optymalnego zagospodarowania, zatowarowania sklepu i wsparcie z zakresu visual merchandisingu. Poprzez świetną znajomość branży modowej i lata doświadczenia wypracowaliśmy w GPoland sprawdzony system, który umożliwi rozszerzenie działalności Paul and Shark na polskim rynku.

Posiadamy także showroom PR i oferujemy pełen zakres usług marketingowych, m.in. działania public relations, kampanie, organizacja dni prasowych czy influencer marketing. Nasza oferta obejmuje również wsparcie w prowadzeniu i założeniu sklepów multibrandowych. Zapraszamy do kontaktu, jeśli chciałbyś poszerzyć ofertę w swoim multibrandzie o produkty marki Paul and Shark lub innej marki z naszego portfolio.