fbpx

Patrizia Pepe wspiera walkę z koronawirusem. Marka zbiera fundusze na Uniwersytecki Szpital Careggi we Florencji.

W związku z obecną sytuacją zdrowotną, w obliczu której stoją Włochy, Patrizia Pepe pragnie wesprzeć darowizną Uniwersytecki Szpital Careggi i jednocześnie rozpoczyna zbiórkę pieniędzy na tę placówkę zdrowotną. Zebrane środki finansowe mają wesprzeć szpital i jego personel medyczny w walce z koronawirusem. Florencja jest rodzinnym miastem marki Patrizia Pepe.

„Epidemia koronawirusa zmusiła nas wszystkich do zmiany naszego codziennego trybu życia, ale nie może nas powstrzymać od świadomego działania i odwagi, która powinna za nim stać. Musimy skoncentrować całą naszą energię na tym, aby pozostać silnym i jednoczyć się z innymi w tym trudnym momencie. Wierzymy, że teraz bardziej niż kiedykolwiek musimy wszyscy połączyć siły, aby móc wrócić do naszego dawnego życia, silniejsi niż wcześniej ”. Patrizia Bambi i Claudio Orrea.

Wszystkie osoby, które chciałyby przekazać darowiznę na rzecz Uniwersyteckiego Szpitala Careggi we Florencji, mogą to zrobić za pośrednictwem GoFundMe i poniższego linku: https://www.gofundme.com/f/italystaystrong

Posty powiązane