fbpx

OVYÉ

Ovyé to jedna z tych firm, która oprócz ciekawych produktów może pochwalić się również bardzo ciekawą historią. Firma, która niegdyś była małym zakładem szewskim podbija światowe rynki. Ten sukces zawdzięczany jest oryginalności oraz wyszukanym projektom. Ovyé jest inspiracją dla współczesnych kobiet, pozwala im całkiem świeżym okiem spojrzeć na współczesną modę oraz ich potrzeby dotyczące stroju.

Marka Ovyé wzbudza zainteresowanie nie tylko klientek, ale również i krytyków mody. Projektanci doskonale rozumieją potrzeby współczesnych kobiet i dają im dokładnie to, czego one oczekują. Buty marki Ovyé pozwalają wyróżnić się z tłumu i poczuć się wyjątkowo. Szeroka oferta różnorodnego obuwia sprawia, że każdy znajdzie tam to, czego szuka.

 Ovyé – firma z ciekawą historią

Firma Ovyé oprócz ciekawych fasonów może również pochwalić się ciekawą historią. Minęło sto lat, odkąd Giovanni Lucchi stworzył swoją pierwszą parę butów w Piumazzo, niedaleko Modeny, i do dziś ta wspaniała historia wciąż potrafi nas zaskoczyć. Sami właściciele  mówią o swojej marce – jest to długa historia jakości. Szyld o nazwie Ovyé jeszcze na początku  XX wieku wisiał na drzwiach niewielkiego, włoskiego zakładu szewskiego. To tam zamiłowanie do piękna oraz pasja do perfekcji pozwoliła rozwijać firmę, która dziś jest obecna niemal we wszystkich państwach na całym świecie.

Rodzina Lucchi często podkreśla, że sekret powodzenia ich marki ukryty został w miłości i talencie biznesowym jej członków. Dla twórców tego projektu przywiązanie do historii i włoskiego pochodzenia było niezwykle ważne, jednak nie zapominali o tym, aby iść z duchem czasu i rozwijać się w każdym kierunku. Firma jest dynamiczna i w dzisiejszych czasach stale odpowiada na zmieniające się potrzeby kobiet na świecie. To koncept, dzięki któremu współczesna kobieta czuje się doceniona, a jej potrzeby właściwie odczytane. Doskonała jakość materiałów oraz kreatywne pomysły od samego początku istnienia idą tutaj w parze i z pewnością przyczynia się do sukcesu butów Ovyé na trudnym, współczesnym rynku.

Ovyé – marka stworzona z  myślą o niecodziennych potrzebach kobiet

Filozofia marki Ovyé stawia zawsze kobietę w centrum zainteresowania. Współczesna kobieta stale poznaje siebie i występuje pod różnymi postaciami. Rano jest bizneswoman, po południu jest elegantką, a wieczorem może stać się zarówno słodka, jak i nieco bardziej zadziorna. Oferta marki Ovyé jest niezwykle szeroka i znajdziemy tam zarówno tradycję i klasykę kobiecości jaką są obcasy, jak i kolorowe trampki oraz sneakersy. Rodzina Lucchi zawsze chciała słuchać tej kobiety, rozumieć jej potrzeby i dbać o styl, który sprawi, że poczuje się swobodnie. Misją firmy jest dostarczanie produktów na miarę współczesnych kobiet i dawanie im tego, czego dokładnie potrzebują. Współczesna kobieta potrafi zwrócić uwagę i zachwycić się szczegółami, dlatego firma dba o to, aby każdy detal był dopracowany z jak największą dbałością.

Ovyé Polska – sklepy z butami tej marki mogą stać się atrakcją

Buty marki Ovyé ze względu na swój ciekawy design mogą stać się idealnym dopełnieniem  oferty każdego sklepu. Marka Ovyé to zdecydowanie powiew świeżości, jakiej współczesne kolekcje potrzebują. Wprowadzenie obuwia Ovyé do swojej oferty jest  podążaniem za najnowszymi trendami i gwarantuje sukces na rodzimym rynku.

Franczyza Ovyé – jak założyć sklep

Franczyza Ovyé  jest możliwa dzięki współpracy z GPoland. To również idealny pomysł na dochodowy oraz ciekawy biznes. Jeśli jesteś zainteresowany otwarciem sklepu franczyzowego Ovyé – odezwij się do nas.

Agencja GPoland to jedyny w kraju reprezentant marki Ovyé, lecz nasza oferta jest o wiele szersza niż pośrednictwo w kontraktacjach. Jako franczyzobiorca monomarkowego sklepu Ovyé otrzymasz pomoc w doborze odpowiedniej lokalizacji, wsparcie w negocjacjach warunków najmu, projekt i realizację wyposażenia sklepu, narzędzia do rekrutacji pracowników i szkolenia z technik sprzedaży oraz propozycje produktów do optymalnego zagospodarowania, zatowarowania sklepu i wsparcie z zakresu visual merchandisingu. Poprzez świetną znajomość branży modowej i lata doświadczenia wypracowaliśmy w GPoland sprawdzony system, który umożliwi rozszerzenie działalności Ovyé na polskim rynku.

Posiadamy także showroom PR i oferujemy pełen zakres usług marketingowych, m.in. działania public relations, kampanie, organizacja dni prasowych czy influencer marketing. Nasza oferta obejmuje również wsparcie w prowadzeniu i założeniu sklepów multibrandowych. Zapraszamy do kontaktu, jeśli chciałbyś poszerzyć ofertę w swoim multibrandzie o produkty marki Ovyé lub innej marki z naszego portfolio.  jest możliwa dzięki współpracy z GPoland. To również idealny pomysł na dochodowy oraz ciekawy biznes. Jeśli jesteś zainteresowany otwarciem sklepu franczyzowego Ovyé – odezwij się do nas.