fbpx

NOWA KOLEKCJA PATRIZIA PEPE NA SEZON JESIEŃ-ZIMA 2020/21 TO INTERPRETACJA EKLEKTYCZNEGO STYLU LONDYNU

Najnowsza kolekcja Patrizia Pepe na sezon jesień-zima 2020/21 inspirowana jest elektryzującą i tętniącą życiem atmosferą Londynu. To siedem ‘kapsułowych szaf’, które odwzorowują różnorodność dzielnic tego niezwykłego miasta, zostały zaprojektowane z myślą o świadomych siebie i zmysłowych kobietach, prowadzących dynamiczny tryb życia. Kolekcja charakteryzuje się nowoczesnymi sylwetkami, delikatnymi tkaninami i innowacyjnymi nadrukami.

Scenografia, która stała się tłem dla prezentacji kolekcji w trakcie Milan Fashion Week, nawiązywała do miejsc i najbardziej znanych symboli stolicy Wielkiej Brytanii. Neonowe światła, motyw smoka i rockowe detale. Miejski design przeplatał się z naturą, a aksamit łączył się  z kwiatowymi motywami. China Girl i fascynująca mieszanka futuryzmu, czyli akcenty z lat 80’tych i gry wideo. Wirtualne Piccadilly, zostało przedstawione jako nieoczekiwane połączenie świata analogowego i cyfrowego. Luksusowe lustrzane akcenty i błyszczące powierzchnie nawiązywały do Crystal Palace. Natomiast Tate Modern Garden został zinterpretowany w formie projektu artystycznego odwzorowującego kwiaty i zaprezentowanego w nocnej otchłani.

W najnowszej kolekcji Patrizia Pepe przeplatają się różnorodne motywy będące na pograniczu świata wyobraźni i rzeczywistości, od wpływów orientalnych aż po elegancję w stylu dandysa. Wśród wzorów dominuje brytyjska krata, marka wraca też do klasycznych krojów płaszczy i garniturów, które dostępne są w jednolitej tonacji. Kwiatowe nadruki zdobią oversizowe kurtki i streczowe sukienki. Wyraziste kolory, transparentne materiały i błyszczące cekinowe zdobienia składają się na uwodzicielskie i odważne looki, które podkreślają kobiecość.

W jesiennej kolekcji znajdziemy Sleepy Fly w nowej odsłonie, tym razem ten kultowy model torebki został ozdobiony egzotycznymi skórami i graficznymi wzorami. Dostępna jest ona również w wersji z ćwiekami, które nadają jej rockowego stylu. Mucha będąca symbolem marki jest elementem dekorującym niemal wszystkie akcesoria i dodającym im efektu glamour. W kolekcji znajdziemy również bardziej sportowe modele torebek, które idealnie sprawdza się na rowerowej wycieczce.

Posty powiązane