fbpx

NOWA KAPSUŁA POLLINI „YOU DESIGN”

Pollini „You Design” to kapsuła stworzona we współpracy z Istituto Marangoni, jest już ona dostępna w sprzedaży.

Dzięki projektowi Pollini „You Design” studenci studiów magisterskich na kierunku „Projektowanie i zarządzanie akcesoriami luksusowymi” mieli okazję stworzyć projekty inspirowane kolekcjami z linii Archive. Zostały one ocenione przez jury, złożone z ekspertów z branży mody: influencerkę Nataly Osmann, redaktorów mody Angelo Ruggeri i Giorgie Cantarini, stylistkę Rebecca Baglini oraz dziennikarkę modową i wykładowcę w Istituto Marangoni Michel Guasco.

Projekty zwycięzcy, tajwańskiego studenta Chun Kai Shang, uzupełnią kolekcję Pollini SS 21, inspirowaną fascynującymi letnimi destynacjami, znajdującymi się w rejonie Morza Śródziemnego.

Wybrane buty i torebka tworzą świeżą i wyrafinowaną kapsułę. Skórzane paski, podobnie jak faliste i eleganckie linie, charakteryzują i definiują klasyczne linie Pollini: sandały czy kultowe mokasyn Daytona.

Paleta kolorów, na której opiera się kolekcja to głównie biały i czarny. Znajdziemy w niej też dużo skórzanych i laminowanych detali.

Kapsuła Pollini „You Design” jest dostępna wyłącznie na stronie pollini.com oraz w butikach Pollini w Mediolanie i Rzymie.

Posty powiązane