fbpx

NORTH SAILS

Marka North Sails to najwyższa jakość, a jej ubrania idealnie sprawdzą się w nawet najbardziej kapryśnych warunkach pogodowych. Firma powstała z miłości do żeglowania, a unikatowe projekty tworzone przez amerykańskich projektantów potrafią skupić na sobie uwagę oraz zachwycać – nie tylko żeglarzy.

North Sails – firma z historią, morzem i igrzyskami olimpijskimi w tle

North Sails to firma, która została założona w 1957 roku przez amerykańskiego żeglarza Lowella North. North zasłynął dzięki zdobyciu złotego medalu podczas letnich igrzysk olimpijskich i swoich wyjątkowych umiejętności radzenia sobie w każdych warunkach atmosferycznych. Początkowo jego firma zajmowała się jedynie produkcją żagli, z czasem do nich dołączyły również ubrania. Marka od początku swojego istnienia tworzy odzież, która wyróżnia się wysoką jakością oraz możliwością zastosowania nawet podczas najbardziej ekstremalnych warunków na zewnątrz. Misją firmy jest dostarczenie rozwiązań, dzięki którym żeglarz poczuje się niezwykle komfortowo oraz bezpiecznie.

Oprócz tego, że projekty stworzone przez North Sails wyróżniają się doskonałą jakością oraz najnowocześniejszymi technologiami, to również zwracają na siebie uwagę poprzez niecodzienny wygląd. North Sails to maksimum elegancji połączone z nutą sportu oraz komfortem. Ubrania przypadają do gustu zarówno młodszym, jak i starszym.

North Sails – amerykańska firma doceniana przez Polaków

North Sails to przykład firmy, która dostarcza ponadczasową odzież w oryginalnym stylu. Kurtki, koszulki, bluzy, kamizelki, buty, akcesoria oraz wiele innych potrafią złapać za serce ze względu na swój nieoczywisty wygląd. North Sails zadbało o to, aby praktyczne rozwiązania, wysoka jakość oraz najnowsze trendy tworzyły zgrabną całość. North sails potrafi spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. To marka dla prawdziwych poszukiwaczy tego co niebanalne, wyjątkowe oraz ponadczasowe.

Kolekcje marki North Sails są wyjątkowe i potrafią zachwycić nie tylko żeglarzy. Doceniają je miłośnicy mody na całym świecie, a dodatkowo  wszyscy są zgodni co do tego, że bardzo wysoka jakość idzie tutaj w parze z niebanalnym designem, ale to jeszcze nie wszystko co na temat marki North Sails warto jest wiedzieć.

North Sails – z miłości do natury

Marka North Sails znana jest z tego, że dba o zrównoważony rozwój naszej planety. Jej wyroby często tworzone są z materiałów, które pochodzą z recyklingu. Dodatkowo, bardzo często spotyka się ubrania stworzone z materiałów organicznych, które są niezwykle wytrzymałe oraz odporne na zniszczenia. North Sails tworzy nierozerwalny związek z naturą, dlatego to coś więcej niż tylko zwykłe ubrania.

Połączenie ekologicznego zacięcia z wyjątkowymi projektami pozwoliło na stworzenie marki, która całkowicie wyróżnia się na tle innych. Ubrania te dedykowane są każdemu, kto poszukuje czegoś wyjątkowego, co pozostanie aktualne przez długie lata.

Franczyza North Sails – jak złożyć sklep?

Jeśli myślisz o założeniu sklepu marki North Sails lub chcesz poszerzyć asortyment swojego sklepu o ich odzież, to koniecznie skontaktuj się z nami.

Agencja GPoland to jedyny w kraju reprezentant marki North Sails, lecz nasza oferta jest o wiele szersza niż pośrednictwo w kontraktacjach. Jako franczyzobiorca monomarkowego sklepu North Sails, otrzymasz pomoc w doborze odpowiedniej lokalizacji, wsparcie w negocjacjach warunków najmu, projekt i realizację wyposażenia sklepu, narzędzia do rekrutacji pracowników i szkolenia z technik sprzedaży oraz propozycje produktów do optymalnego zagospodarowania, zatowarowania sklepu i wsparcie z zakresu visual merchandisingu. Poprzez świetną znajomość branży modowej i lata doświadczenia wypracowaliśmy w GPoland sprawdzony system, który umożliwi rozszerzenie działalności North Sails na polskim rynku.

Posiadamy także showroom PR i oferujemy pełen zakres usług marketingowych, m.in. działania public relations, kampanie, organizacja dni prasowych czy influencer marketing. Nasza oferta obejmuje również wsparcie w prowadzeniu i założeniu sklepów multibrandowych. Zapraszamy do kontaktu, jeśli chciałbyś poszerzyć ofertę w swoim multibrandzie o produkty marki North Sails lub innej marki z naszego portfolio.