fbpx

LUISA SPAGNOLI

Luisa Spagnoli to ubrania tworzone z myślą o nowoczesnych kobietach, które od swojego stylu oczekują znacznie więcej. Tutaj elegancja przeplata się z najnowszymi trendami, kobiecą delikatnością oraz niezależnością. Projekty od Luisa Spagnoli potrafią zwrócić na siebie wiele uwagi oraz zachwycić w każdym calu. To idealna propozycja na miarę XXI wieku.

Kolekcje marki Luisa Spragnoli dedykowane są kobietom, które od swoich stylizacji oczekują czegoś więcej. To ubrania, akcesoria oraz dodatki, dzięki którym można wyróżnić się z tłumu, jednocześnie podkreślając kobiecą delikatność i wyjątkowość. To marka z wieloletnią tradycją, która idealnie odpowiada na potrzeby współczesnych kobiet.

Luisa Spagnoli – marka z historią

Luisa Spagnoli obecna jest na rynku modowym od dziewięćdziesięciu lat. Ta piękna modowa przygoda zaczęła się w 1928 roku, kiedy Luisa Spagnoli zajęła się hodowlą królików angora. Pochodzący z Turcji gatunek i niewielka hodowla nie wróżyła włoskiej właścicielce marki tak wielkiego sukcesu, jakim może cieszyć się dziś. Nikt nie spodziewał się, że z hodowcy królików można stać się jedną z najważniejszych osobistości w świecie mody. Co może więc łączyć króliki i uznaną markę modową ?

Luisa Spagnoli dała się poznać jako producentka wyjątkowej odzieży stworzonej z wysokiej jakości tkanin. Projekty od początku istnienia firmy doskonale podkreślały indywidualny, kobiecy styl, który przeplata się z dużą elegancją oraz komfortem użytkowania. Luisa Spagnoli stworzyła niezapomniane kolekcje, które od dziesiątek lat cenione i noszone są przez miłośniczki oraz znawczynie mody na całym świecie.

Luisa Spagnoli – firma, jakiej potrzebuje współczesna kobieta

Luisa Spagnoli  od dziesiątek lat tworzy dokładnie takie ubranie, jakich potrzebują współczesne kobiety. Wszystkie projekty tej marki są bardzo delikatne i kobiece, jednak nie brak im oryginalnego charakteru oraz odrobiny zadziorności. Początkowo marka znana była  z produkcji najwyższej jakości swetrów. Dziś Luisa Spagnoli  daje nam również wyjątkowej jakości płaszcze, kostiumy oraz garsonki. Misją firmy jest tworzenie ubrań na każdą okazję, dzięki którym z łatwością można podkreślić kobiece piękno oraz niezależność. Dodatkowo, projekty znacząco wychodzą poza utarte schematy i potrafią chwytać za serce. Noszenie ubrań od Luisa Spagnoli, to najlepszy sposób na wyróżnienie się z tłumu.

Luisa Spagnoli – niebanalne i kobiece projekty na miarę XXI wieku

Projekty marki Luisa Spagnoli  nie dadzą się nie kochać. Przede wszystkim ze względu na ich unikatowy oraz elegancki charakter. Każdy z projektów jest mieszanką twórczej energii, umiejętności zawodowych i produkcyjnych. Trudno znaleźć ubrania, które są tak bardzo wypełnione niepowtarzalną energią oraz oddają ducha i zamiłowanie do mody projektantów. Marka Luisa Spagnoli kojarzy się dzięki temu z prestiżem, niezawodnością oraz nietuzinkowością. Ich projekty mimo tego, że zawsze trafiają w współczesne trendy, to również są ponadczasową propozycją na długie lata.

Luisa Spagnoli stworzyła ubrania, które wyróżniają się wysoką  jakością materiałów. Dzięki temu wśród miłośniczek tego brandu znalazły sie  takie  osoby jak księżna Kate czy Sophia Loren. Marka ceniona jest również przez nasze rodzime ikony mody. Szczególnie upodobała ją sobie Barbara Kurdej Szatan, Agata Młynarska, a stylizacje od Luisa Spagnoli bardzo często wykorzystywane są przez naszą pierwszą damę – Agatę Dudę. To ubrania na miarę prawdziwych dam.

Franczyza Luisa Spagnoli – jak założyć sklep?

Jeśli jesteś zainteresowany założeniem sklepu Luisa Spagnoli, koniecznie skontaktuj się z nami. Agencja GPoland z przyjemnością pomoże w realizacji tego zadania.

Agencja GPoland to jedyny w kraju reprezentant marki Luisa Spagnoli, lecz nasza oferta jest o wiele szersza niż pośrednictwo w kontraktacjach. Jako franczyzobiorca monomarkowego sklepu Luisa Spagnoli otrzymasz pomoc w doborze odpowiedniej lokalizacji, wsparcie w negocjacjach warunków najmu, projekt i realizację wyposażenia sklepu, narzędzia do rekrutacji pracowników i szkolenia z technik sprzedaży oraz propozycje produktów do optymalnego zagospodarowania, zatowarowania sklepu i wsparcie z zakresu visual merchandisingu. Poprzez świetną znajomość branży modowej i lata doświadczenia wypracowaliśmy w GPoland sprawdzony system, który umożliwi rozszerzenie działalności Luisa Spagnoli na polskim rynku.

Posiadamy także showroom PR i oferujemy pełen zakres usług marketingowych, m.in. działania public relations, kampanie, organizacja dni prasowych czy influencer marketing. Nasza oferta obejmuje również wsparcie w prowadzeniu i założeniu sklepów multibrandowych. Zapraszamy do kontaktu, jeśli chciałbyś poszerzyć ofertę w swoim multibrandzie o produkty marki Luisa Spagnoli lub innej marki z naszego portfolio.

Posty powiązane