fbpx

LOVE MOSCHINO

Love Moschino to doskonale znana wszystkim marka, której nie trzeba specjalnie przedstawiać. Marka została stworzona z myślą o kobietach oraz mężczyznach, którzy lubią wykraczać poprzez swój styl poza utarte schematy. Ubrania marki Love Moschino mają w sobie lekkość , a zarazem są bardzo eleganckie i unikatowe. Z Love Moschino można stworzyć ponadczasowy, indywidualny styl na lata.

Love Moschino wyróżnia się przede wszystkim dzięki oryginalnym, a czasami nawet ekscentrycznym projektom. To marka, która wykracza poza wszelkie utarte schematy i pozwala na wyrażenie siebie w bardzo niestandardowy sposób. Oprócz tego Moschino to firma z wieloletnią tradycją, która cieszy się uznaniem znawców mody z całego świata. Doświadczenie w połączeniu z kreatywnością stworzyło markę, obok której nie można przejść obojętnie.

Love Moschino – marka z wieloletnią tradycją

Moschino to jeden z najbardziej rozpoznawalnych na świecie włoskich domów mody. Marka została założona w 1983 roku przez włoskiego miłośnika mody Franco Moschino w Mediolanie. Moschino szybko dało o sobie znać w świecie mody, marka szybko zakorzeniła się w umysłach odbiorców z całego świata. To wszystko dzięki innowacyjnym, kolorowym czasami ekscentrycznym projektom oraz dzięki krytycznej opinii założyciela na temat przemysłu modowego. Franco Moschino od początku istnienia swojej firmy podkreślał, że chce stworzyć coś wyjątkowego, co dzięki stylizacji pozwoli wyłamać się ze wszelkich schematów. Projektanci przez wiele lat pracowali nad stworzeniem wyjątkowej marki, która może wprowadzić wiele zamieszania do świata mody.

Linia Moschino Love początkowo znana była pod nazwą Moschino Jeans i jak sama nazwa wskazuje specjalizowała się w projektach z denimu. Zmiana nastąpiła wraz z pojawieniem się prekolekcji 2008-2009. Jak mówią właściciele marki, zmiana była konieczna, ponieważ dzięki niej lepiej obrazowana jest natura oraz przeznaczenie tej marki.

Love Moschino – firma znana przede wszystkim z nieszablonowych projektów

Love Moschino, jako siostrzana marka Moschino znana jest przede wszystkim ze względu na swoje ekscentryczne projekty, które znacząco wykraczają poza wszelkie utarte schematy modowe. Ubrania marki Love Moschino mają dostarczać wiele radości. Wyróżniają się poprzez żywe kolory, wyszukane wzory oraz kształty, które potrafią przykuć wiele pozytywnej uwagi. Love Moschino zadbało o to, aby ich projekty odpowiadały również na wszelkie aktualnie panujące trendy. Love Moschino kreśli ścieżkę, którą kroczą niezależni miłośnicy mody.

Wszelkie projekty Love Moschino bogate są w detale oraz nieoczywiste rozwiązania. Oprócz tego, że kolekcje potrafią zwrócić na siebie wiele uwagi, to również dostarczają wiele pozytywnych emocji. Sami projektanci twierdzą, że ich propozycje tworzone są z lekkim przymrużeniem oka, tak aby oprócz doskonałej jakości i wyjątkowego wzornictwa dostarczyć odrobinę zabawy. Love Moschino sprawia, że nie można popełnić modowej gafy. Im bardziej oryginalna i odważna stylizacja, tym lepiej i tym bardziej warto jest skorzystać z propozycji od projektantów Love Moschino.

Love Moschino – Polska kocha oryginalne propozycje od włoskich projektantów

Oprócz oryginalnych, a czasami ekscentrycznych ubrań dużą popularnością cieszą się również obuwie, dodatki, akcesoria oraz perfumy. Marka Love Moschino wnosi wiele kolorytu do naszej szarej codzienności, dlatego tak bardzo trafia w serca klientów.

Franczyza Love Moschino – jak założyć sklep?

Jeśli jesteś zainteresowany założeniem sklepu z akcesoriami marki Love Moschino, to koniecznie skontaktuj się z nami. Agencja GPoland z przyjemnością pomoże w realizacji tego zadania.

Agencja GPoland to jedyny w kraju reprezentant marki Love Moschino, lecz nasza oferta jest o wiele szersza niż pośrednictwo w kontraktacjach. Jako franczyzobiorca monomarkowego sklepu Love Moschino otrzymasz pomoc w doborze odpowiedniej lokalizacji, wsparcie w negocjacjach warunków najmu, projekt i realizację wyposażenia sklepu, narzędzia do rekrutacji pracowników i szkolenia z technik sprzedaży oraz propozycje produktów do optymalnego zagospodarowania, zatowarowania sklepu i wsparcie z zakresu visual merchandisingu. Poprzez świetną znajomość branży modowej i lata doświadczenia wypracowaliśmy w GPoland sprawdzony system, który umożliwi rozszerzenie działalności Love Moschino na polskim rynku.

Posiadamy także showroom PR i oferujemy pełen zakres usług marketingowych, m.in. działania public relations, kampanie, organizacja dni prasowych czy influencer marketing. Nasza oferta obejmuje również wsparcie w prowadzeniu i założeniu sklepów multibrandowych. Zapraszamy do kontaktu, jeśli chciałbyś poszerzyć ofertę w swoim multibrandzie o produkty marki Love Moschino lub innej marki z naszego portfolio