fbpx

LIVIANA CONTI

Liviana Conti to marka, obok której nie można przejść obojętnie. Jej ubrania łączą w sobie oryginalność, nowoczesność, doskonałej jakości tkaniny, ale również i nawiązanie do tradycyjnego włoskiego wzornictwa. Już na pierwszy rzut oka widać, że ubrania tworzone są z pasji do mody oraz znacząco wykraczają poza wszelkie utarte, modowe schematy. Liviana Conti to oryginalne ubrania dla wymagających.

Liviana Conti mimo swoich włoskich korzeni szuka inspiracji na całym świecie. Ubrania dedykowane są pewnym siebie kobietom, które od swojego codziennego wyglądu oczekują znacznie więcej. Warto również zaznaczyć, że portfolio tej marki jest naprawdę szerokie i obejmuje ubrania, obuwie i dodatki na każdą okazję. Dodatkowo, wiele z ich projektów posiada wyjątkowy, unikatowy charakter, dlatego to jeden z najlepszych sposobów na wyróżnienie się z tłumu.

Liviana Conti – firma z ciekawą historią

Historia marki Liviana Conti nie jest może tak długa, jak innych włoskich potentatów ze świata mody, jednak jest nie mniej ciekawa. Marka została założona w 1982 roku przez Livianę Troffei i Roberto Conti. To właśnie imieniu jej założycielki i nazwisku jej założyciela marka zawdzięcza swoją elegancką i niezwykle włoską nazwę. Korzenie marki sięgają znacznie wcześniej niż rok 1982. Kilka lat wcześniej Liviana Trofei zaprezentowała linię dzianin dla dzieci o nazwie „lamelamatura”. Dzianiny wyróżniały się wyjątkową delikatnością oraz bardzo dobrą jakością i od razu zwróciły na siebie uwagę wszystkich znawców ze świata mody. To zainspirowało twórców do stworzenia nowoczesnej marki, obdarzonej niepowtarzalnym charakterem.

Dziś marka doskonale znana jest wszystkim miłośnikom mody na całym świecie. Liviana Conti sprzedaje swoje produkty m.in w Hong Kongu, Australii, Szwajcarii czy Japonii, a jednym z najbardziej znanych mediolańskich sklepów jest właśnie butik Liviany Conti.

Liviana Conti – marka, obok której nie można przejść obojętnie

Obok projektów Liviany Conti nie można przejść obojętnie. Ubrania zachwycają ze względu na najwyższą jakość materiałów, ale również ze względu na oryginalne projekty. Mimo, iż przeważa tam prostota i minimalizm, to okraszone są one dużą elegancją oraz wyjątkową delikatnością. Liviana Conti znana jest przede wszystkim z tworzenia wyjątkowych, damskich ubrań, ale również i obuwia oraz dodatków. Wszystkie te elementy doskonale sprawdzają się zarówno podczas codziennego użycia, jak i podczas wieczornych wyjść.

Liviana Conti – Polski doceniły  odzież tej marki

Polki od razu zakochały się w produktach marki Liviana Conti. Warto również zauważyć, że dziś są rzadko spotykane i mało dostępne na naszym rynku. To marka, której miłośniczki mody poszukują najczęściej. Zadbaj o potrzeby najbardziej wymagających klientek i zaoferuj im wyjątkowe ubrania od Liviana Conti. Dzięki temu twój sklep z odzieżą stanie się wyjątkowym miejscem o niepowtarzalnym charakterze.

Liviana Conti – jak założyć sklep?

Jeśli jesteś zainteresowany otwarciem  sklepu franczyzowego Liviana Conti – odezwij się do nas.

Agencja GPoland to jedyny w kraju reprezentant marki Liviana Conti, lecz nasza oferta jest o wiele szersza niż pośrednictwo w kontraktacjach. Jako franczyzobiorca monomarkowego sklepu Liviana Conti, otrzymasz pomoc w doborze odpowiedniej lokalizacji, wsparcie w negocjacjach warunków najmu, projekt i realizację wyposażenia sklepu, narzędzia do rekrutacji pracowników i szkolenia z technik sprzedaży oraz propozycje produktów do optymalnego zagospodarowania, zatowarowania sklepu i wsparcie z zakresu visual merchandisingu. Poprzez świetną znajomość branży modowej i lata doświadczenia wypracowaliśmy w GPoland sprawdzony system, który umożliwi rozszerzenie działalności Liviana Conti na polskim rynku.

Posiadamy także showroom PR i oferujemy pełen zakres usług marketingowych, m.in. działania public relations, kampanie, organizacja dni prasowych czy influencer marketing. Nasza oferta obejmuje również wsparcie w prowadzeniu i założeniu sklepów multibrandowych. Zapraszamy do kontaktu, jeśli chciałbyś poszerzyć ofertę w swoim multibrandzie o produkty marki Liviana Conti lub innej marki z naszego portfolio.

Posty powiązane