fbpx

JESIENNY DUET PATRIZII PEPE

Patrizia Pepe kładzie akcent na odzież wierzchnią i flagowe akcesoria z aktualnej kolekcji jesień – zima, prezentując nową ekskluzywną kombinację: Buty + Płaszcz.

Miasto posłużyło jako dynamiczne i różnorodne tło, ukształtowane przez modernistyczną architekturę i historyczne budownictwo, a jego bohaterką jest kobieta Patrizii Pepe. Prezentuje ona wszechstronny i niekonwencjonalny styl, który łączy ikoniczne elementy jesiennej garderoby z różnymi modelami bikerów i butów typu combat.

Trencze i płaszcze na chłodniejsze miesiące, reinterpretują męski styl, przekształcając wygodne i ochronne tkaniny w rozpoznawalne sylwetki, oddające istotę marki, której ubrania są utożsamiane z kobiecością i pewnością siebie.

Glam rock’owy duch Patrizii Pepe wybrzmiewa w błyszczących wykończeniach i metalowych aplikacjach: złote guziki, srebrne oczka i klamry z muchą, oddają nonszalanckiego ducha buntowniczki, która żyjąc w wielkim mieście jest wierna elegancji w ruchu.

Charakterystyczny twist każdego looku powstaje z połączenia odzieży wierzchniej z nowymi butami miejskimi, które cechuje śmiały a zarazem wyrazisty design i wykończenie z miękkiej cielęcej skóry. Dostępne są one w kilku modelach jako bikery, buty typu combat czy tzw. Beatles. Obuwie to wyróżniają mocne detale, takie jak podeszwy lug, symbol muchy zrobiony z gumy czy fluorescencyjne akcenty i metalowe zakończenia. To właśnie one wyrażają nastawienie marki Patrizia Pepe do współczesnej elegancji.

Posty powiązane