fbpx

JACOB COHEN

Jacob Cohen to jedna z tych marek, obok której trudno jest przejść obojętnie. Firma Jacob Cohen od początku swojego istnienia w DNA ma wpisany denim najwyższej jakości, kreatywne projekty oraz idealne dopasowanie do potrzeb współczesnego klienta. Produkty od marki Jacob Cohen są pełne wyrafinowania, wyróżniają się dokładnie wyselekcjonowanymi materiałami i potrafią zachwycić nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki nim codzienne stylizacje przepełnione są luksusem, elegancją, ale również wygodą i uniwersalnością.

Marka Jacob Cohen stworzyła jeansy, które wbrew temu co się mówi, stały się synonimem elegancji oraz niecodziennej odzieży. Harmonijne projekty szybko stały się hitem na światowym rynku mody, a marka stała się obecna na wszystkich najważniejszych rynkach świata

Jacob Cohen – firma powstała z miłości do wyjątkowości

Firma Jacob Cohen powstała z miłości do nietuzinkowego stylu, innowacji i chęci zaoferowania swoim klientom czegoś więcej, niż przeciętność dostępna w ówczesnych czasach na rynku. Marka Jacob Cohën narodziła się w 1985 roku z inicjatywy Tato Bardelle i od razu zakorzeniła się w umysłach swoich odbiorców jako luksusowy jeans. Minęło jednak kilka lat, zanim marka odniosła sukces na światową skalę, ponieważ dopiero w 2003 roku, dzięki geniuszowi i kreatywnemu talentowi syna Tato, Nicoli Bardelle, Jacob Cohën staje się obecny w butikach na całym świecie i jest sprzedawany obok najlepszych, luksusowych marek.

Firma Jacob Cohen postawiła na produkowanie odzieży z wizją, która polegała na stworzeniu jeansów, które sprawdzą się idelanie nawet w trakcie bardziej formalnych spotkań.  Projektanci stworzyli więc męskie dżinsy o dopasowanym kroju, które można wreszcie nosić z marynarką. Projektanci poszukują jak najbardziej szlachetnych materiałów oraz pracują nad krojem, który wyróżnia się idealnym dopasowaniem.

Jacob Cohen – marka, której do tej pory nie było

Marka Jacob Cohen tworzy jeansy, jakich do tej pory jeszcze nikt nie wyprodukował. Oprócz wspomnianych wcześniej cech produkty wzbogacane są drogocennymi detalami, które zawsze były znakiem rozpoznawczym marki.

W projektach marki Jacob Cohen spotyka się przeszłość, teraźniejszość oraz przyszłość. Innowacja i harmonia, dzięki czemu jeansy trafiają w gusta nawet najbardziej wyrafinowanych klientów. Warto również wspomnieć, że ubrania są od zawsze produkowane we Włoszech, z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Proces produkcyjny prowadzony jest w zgodzie z wysokim kunsztem i umiejętnością ręcznej obróbki, popartej wdrażaniem najnowocześniejszych technologii. Dodatkowo, wszystko odbywa się w sposób zrównoważony, z dbałością o środowisko naturalne.

Jacob Cohen – Warszawa czeka na sklepy z wyjątkowymi ubraniami

Jacob Cohen to marka nietuzinkowa, a obecność ich produktów może znacząco uświetnić twój sklep. Butik w Warszawie, czy innym dużym mieście w Polsce może być pomysłem na stworzenie opłacalnego biznesu z duszą.

Franczyza Jacob Cohen – jak założyć sklep?

Franczyza Jacob Cohen  jest możliwa dzięki współpracy z GPoland. To również idealny pomysł na dochodowy oraz ciekawy biznes. Jeśli jesteś zainteresowany otwarciem pierwszego  sklepu franczyzowego Jacob Cohen – odezwij się do nas.

Agencja GPoland to jedyny w kraju reprezentant marki Jacob Cohen lecz nasza oferta jest o wiele szersza niż pośrednictwo w kontraktacjach. Jako franczyzobiorca monomarkowego sklepu Jacob Cohen, otrzymasz pomoc w doborze odpowiedniej lokalizacji, wsparcie w negocjacjach warunków najmu, projekt i realizację wyposażenia sklepu, narzędzia do rekrutacji pracowników i szkolenia z technik sprzedaży oraz propozycje produktów do optymalnego zagospodarowania, zatowarowania sklepu i wsparcie z zakresu visual merchandisingu. Poprzez świetną znajomość branży modowej i lata doświadczenia wypracowaliśmy w GPoland sprawdzony system, który umożliwi rozszerzenie działalności Jacob Cohen na polskim rynku.

Posiadamy także showroom PR i oferujemy pełen zakres usług marketingowych, m.in. działania public relations, kampanie, organizacja dni prasowych czy influencer marketing. Nasza oferta obejmuje również wsparcie w prowadzeniu i założeniu sklepów multibrandowych. Zapraszamy do kontaktu, jeśli chciałbyś poszerzyć ofertę w swoim multibrandzie o produkty marki Jacob Cohen lub innej marki z naszego portfolio.