fbpx

ICE PLAY

Mówi się, że marka Ice Play jest młodszą siostrą doskonale znanej w świecie mody firmy Iceberg. Marka bez wątpienia pozostaje w duchu swojego starszego rodzeństwa, jednak wyróżnia się swoją nowoczesnością oraz nietuzinkowym wzornictwem – pełnym energii oraz bezkompromisowych rozwiązań.

Ice Play to nowoczesny projekt, który swoje korzenie ma w tradycyjnym włoskim wzornictwie. Ice Play to powiew świeżości oraz nowoczesności, jednak projekty tej marki nie zrywają z tradycyjnym, włoskim wzornictwem i charakterem marki Iceberg. Marka posiada swoich fanów na całym świecie i są to w większości ludzie młodzi, poszukujący wyjątkowego stylu i nieoczywistych rozwiązań. Ice Play potrafi sprostać temu oraz wielu innym wymaganiom.

Ice Play – historia marki

Iceberg to znany, włoski dom mody, który został założony w 1974 roku w San Giovanni w Marignano. W początkowym okresie istnienia firma specjalizowała się w produkcji odzieży sportowej o wyróżniającym się charakterze, a w późniejszym okresie istnienia ich rozpoznawalnym znakiem stały się wyjątkowe jeansy.

Ice Play to nie tylko nowoczesne ubrania inspirowane współczesną popkulturą. W portfolio marki znajdują się również niebanalne akcesoria oraz perfumy. Ice Play powstał z myślą o ludziach młodych, którzy cenią sobie połączenie prostych form z zadziornym i bezkompromisowym charakterem.

Ice Play – podróż i inspiracja wyjątkowymi miejscami

Założyciele marki podkreślają, że Ice Play wiele czerpie z podróży, odkrywania i pogoni za nowymi miejscami. To marka, która wywołuje emocje oraz szereg pozytywnych doznań. Projektanci zadbali o to, aby miejski szyk przeplatał się i łączył z dzikością natury. Marka pozwala na podkreślenie potrzeby wolności oraz indywidualizmu na co dzień.

Ice Play – marka dla miłośników nowoczesności i odwagi

Ice Play to marka dla miłośników nowoczesności, odwagi oraz popkultury. W ich projektach tradycyjne wzornictwo bardzo często spotyka się z popkulturą tworząc niebanalne oraz przyciągające uwagę rozwiązania. Marka Ice Play rozpoznawalna jest również ze względu na perfekcyjną geometrię. Objawia się ona nie tylko dzięki projektom ubrań, ale również poprzez wyjątkowe kształty flakonów perfum.

Ubrania marki Iceberg utrzymywane są w kolorystystyce bieli, czerni, szarości czy granatu. Kolory te przełamywane są przez mocne, kolorowe akcenty, które zwracają na siebie wiele uwagi. Cechą charakterystyczną marki są również oryginalne grafiki oraz mocne, skupiające na sobie uwagę aplikacje. Ubrania i torebki bardzo często zdobione są motywami popkultury – postaciami z kreskówek, filmów czy osobistościami ze świata muzyki.

Ice Play – dlaczego marka kochana jest przez miłośników mody na całym świecie?

Bez wątpienia marka Ice Play jest marką, w której można się zakochać. To wszystko przez to, że ich projekty są wyraziste i nowoczesne, jednak swoim wyglądem nawiązują do kochanego od wielu lat, włoskiego wzornictwa. Dodatkowo, to idealna propozycja dla osób, które lubią kontrasty, dzięki którym łatwo jest się wyróżnić z tłumu. Kolekcje pochodzące od Ice Play są kompletne – każdy znajdzie tam coś dla siebie. Oprócz nietuzinkowych propozycji ubrań, w portfolio marki znajdują się również wyjątkowe akcesoria oraz perfumy o zniewalającym zapachu.

Ice Play to marka, która swoich zagorzałych fanów ma na całym świecie. W szczególności warto wspomnieć tutaj o ludziach młodych, poszukujących niebanalnych rozwiązań. W Polsce nie ma ani jednego sklepu, który zajmowałby się stacjonarną sprzedażą wyrobów tej marki, a warto wspomnieć, że ma ona tutaj wielu miłośników, zainteresowanych niebanalnymi rozwiązaniami.

Franczyza Ice Play – jak założyć sklep?

Jeśli jesteś zainteresowany otwarciem sklepu franczyzowego Ice Play – odezwij się do nas.

Agencja GPoland to jedyny w kraju reprezentant marki Ice Play, lecz nasza oferta jest o wiele szersza niż pośrednictwo w kontraktacjach. Jako franczyzobiorca monomarkowego sklepu Ice Play, otrzymasz pomoc w doborze odpowiedniej lokalizacji, wsparcie w negocjacjach warunków najmu, projekt i realizację wyposażenia sklepu, narzędzia do rekrutacji pracowników i szkolenia z technik sprzedaży oraz propozycje produktów do optymalnego zagospodarowania, zatowarowania sklepu i wsparcie z zakresu visual merchandisingu. Poprzez świetną znajomość branży modowej i lata doświadczenia wypracowaliśmy w GPoland sprawdzony system, który umożliwi rozszerzenie działalności Ice Play na polskim rynku.

Posiadamy także showroom PR i oferujemy pełen zakres usług marketingowych, m.in. działania public relations, kampanie, organizacja dni prasowych czy influencer marketing. Nasza oferta obejmuje również wsparcie w prowadzeniu i założeniu sklepów multibrandowych. Zapraszamy do kontaktu, jeśli chciałbyś poszerzyć ofertę w swoim multibrandzie o produkty marki Ice Play lub innej marki z naszego portfolio.