fbpx

CR7

CR7 to nie tylko doskonałej jakości bielizna oraz skarpetki, to również przykład firmy, która potrafi spełnić wszelkie, nawet najbardziej wygórowane oczekiwania klientów z różnych krajów. Produkty CR7 dedykowane są osobom, które cenią sobie najwyższą jakość, wysoki komfort oraz niebanalne wzornictwo.

CR7  to marka dedykowana wszystkim zwycięzcom. Cristiano Ronaldo to jeden z najważniejszych piłkarzy XXI wieku oraz ikona niezawodności, sukcesu, precyzji oraz najwyższej jakości. Projektanci marki CR7 kierują się tymi wartościami, dlatego bielizna oraz skarpetki stały się jednym z najbardziej docenianych produktów na współczesnym rynku mody. Połączenie doskonałej jakości tkanin, dopracowanych projektów oraz wielkiego potencjału marketingowego Cristiano Ronaldo pozwoliło stworzyć jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się marek współczesnego świata mody.

CR7 – firma z ciekawą historią

CR7 to firma, która została założona stosunkowo niedawno, bo w 2013 roku. Nie przeszkodziło to jednak w osiągnięciu wielkiego sukcesu na skalę światową. Bielizna popularnego piłkarza już dziś sprzedawana jest na ponad 50 rynkach na całym świecie. Popularność Cristiano Ronaldo w połączeniu z doświadczeniem i niepowtarzalnym stylem projektanta Richarda Chai pozwoliło na stworzenie wyjątkowych produktów, które są pożądane przez klientów niemalże we wszystkich krajach na świecie. Produkty ze stajni CR7 podobnie jak Cristiano Ronaldo są perfekcyjne i nie ma w ich kontekście mowy o żadnych porażkach. Zarówno na boisku, jak i w firmie CR7 swoje odzwierciedlenie znajduje motto „Kocham zwycięstwa, nienawidzę porażek”. To klucz do sukcesu oraz stworzenia doskonałej jakości bielizny dla wymagających klientów.

Współcześnie marka CR7 składa się z czterech linii odzieżowych. Każda z nich bez problemu jest w stanie spełnić najbardziej wygórowane oczekiwania dzisiejszych klientów. Zarówno miłośnicy sportowej wygodny, jak i poszukiwacze niebanalnych wzorów znajdą coś dla siebie. Bokserki CR7 tworzone są z myślą o współczesnym mężczyźnie, który od swojej bielizny oczekuje znacznie więcej. Marka współpracuje z jednym z najbardziej znanych producentów bielizny JBS. Współpraca Cristiano Ronaldo z jedną z najlepszych firm w tej dziedzinie na świecie, która od ponad 80 lat dostępna jest na rynku, stworzyła bieliznę, jakiej do tej pory na próżno było szukać w sklepach.

CR7 – marka, obok której nie można przejść obojętnie

Bokserki z logiem CR7 to produkt, obok którego nie można przejść obojętnie. Po pierwsze to wyjątkowa wygoda oraz komfort noszenia, bez względu na okazję. To ubrania dedykowane zarówno eleganckim mężczyznom, jak i tym aktywnym, którzy poszukują bielizny dającej im pełną swobodę oraz niezależność. Bokserki CR7 idealnie dopasowują się zarówno do potrzeb młodych mężczyzn, jak i tych dojrzałych – każda z tych grup znajdzie dokładnie to czego szuka.

Bokserki od CR7 wyróżniają się również na rynku poprzez swój niebanalny design oraz wyznaczanie współczesnych trendów. Noszenie tego rodzaju bielizny dodaje wiele pewności siebie. Wszystkie cztery linie tego producenta dedykowane są prawdziwym mężczyznom, którzy wyróżniają się niezależnością oraz poszukują najwyższej jakości, która doceniana jest przez klientów na całym świecie.

CR7 – Polska potrzebuje produktów tej marki. Jak założyć sklep?

Franczyza CR7  jest możliwa dzięki współpracy z GPoland. To również idealny pomysł na dochodowy oraz ciekawy biznes. Jeśli jesteś zainteresowany otwarciem pierwszego  sklepu franczyzowego CR7 – odezwij się do nas.

Agencja GPoland to jedyny w kraju reprezentant marki CR7, lecz nasza oferta jest o wiele szersza niż pośrednictwo w kontraktacjach. Jako franczyzobiorca monomarkowego sklepu CR7, otrzymasz pomoc w doborze odpowiedniej lokalizacji, wsparcie w negocjacjach warunków najmu, projekt i realizację wyposażenia sklepu, narzędzia do rekrutacji pracowników i szkolenia z technik sprzedaży oraz propozycje produktów do optymalnego zagospodarowania, zatowarowania sklepu i wsparcie z zakresu visual merchandisingu. Poprzez świetną znajomość branży modowej i lata doświadczenia wypracowaliśmy w GPoland sprawdzony system, który umożliwi rozszerzenie działalności CR7 na polskim rynku.

Posiadamy także showroom PR i oferujemy pełen zakres usług marketingowych, m.in. działania public relations, kampanie, organizacja dni prasowych czy influencer marketing. Nasza oferta obejmuje również wsparcie w prowadzeniu i założeniu sklepów multibrandowych. Zapraszamy do kontaktu, jeśli chciałbyś poszerzyć ofertę w swoim multibrandzie o produkty marki CR7 lub innej marki z naszego portfolio.