fbpx

COCCINELLE

Marka Coccinelle już na samym początku swojego istnienia stała się symbolem luksusu i elegancji. Wyróżnia się ona na rynku dzięki zachowaniu idealnych proporcji między prostotą, elegancją oraz wyrafinowaniem. Jej projekty dopracowane są w najdrobniejszym szczególe, dlatego każdy kolejny produkt tak bardzo potrafi zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wyrafinowanych miłośniczek mody.

Coccinelle – marka z wieloletnią tradycją

Coccinelle to marka, która została założona w 1978 roku w Parmie. Jej początkowym celem była produkcja najwyższej jakości torebek oraz akcesoriów wykonanych ze skóry. Firma powstała  z miłości do piękna oraz nietuzinkowości. Projektanci od początku szukali form, które są w stanie połączyć kobiecą delikatność oraz elegancję. Dodatkowo, od początku założeniem firmy było stworzenie kultowych, ponadczasowych projektów, które będą pojawiały się we wszystkich miejscach, gdzie będzie to potrzebne. Coccinelle łączy kunszt tradycyjnego rzemiosła oraz wzornictwo z aktualnymi potrzebami oraz wymaganiami nowoczesnej kobiety. Dzięki temu ich projekty mogą poszczycić się zarówno wysoką jakością oraz orginalnym  wyglądem.

Coccinelle od początku swojego istnienia jest o krok przed swoją konkurencją. Projektanci stale poszukują nowych inspiracji, materiałów oraz połączeń, aby zaspokajać wszelkie potrzeby nowoczesnej kobiety. Marka od zawsze nie boi się wyzwań, a jej głównym celem jest dostarczanie tego, czego się od niej wymaga. Projekty dedykowane są każdej z nas,  która od swojej torebki wymaga czegoś więcej.

Coccinelle – firma tworzy wyjątkowe projekty, które pozostają aktualne przez długie lata

Coccinelle kojarzona jest przede wszystkim z luksusem. Projekty tej marki wyróżniają się dużą elegancją, wyrafinowaniem oraz lekkością podkreślania kobiecego stylu. Dodatkowo, torebki oprócz estetycznego wyglądu zwracają na siebie uwagę poprzez dużą funkcjonalność oraz łatwość wykorzystywania na co dzień. Taka torebka idealnie sprawdzi się podczas każdej sytuacji. To idealne dopełnienie zarówno eleganckiej, biznesowej stylizacji, jak i codziennego casualowego stroju o wyjątkowym charakterze.

Marka Coccinelle słynie przede wszystkim z tego, że doskonale odnajduje wszelkie potrzeby współczesnych kobiet. To projekty, które idealnie sprostają wszelkim wymaganiom współczesnych, aktywnych kobiet. Dodatkowo, produkty tej marki wyróżniają się wysoką jakością oraz dokładnym wyselekcjonowaniem materiałów. To idealne rozwiązanie dla kobiet, które mają bardzo duże wymagania, a do tego cenią sobie niepowtarzalność i zadziorny charakter.

Coccinelle – wyjątkowe torebki

Coccinelle od początku pojawienia się na naszym rodzimym rynku prezentuje projekty, których nie da się nie kochać. Noszenie torebki od Coccinelle stało się świadectwem doskonałego gustu. Dodatkowo, to najlepszy sposób na podkreślenie własnego, indywidualnego stylu. Kupno torebki Coccinelle  jest zakupem na lata, który dostarczy wiele radości na co dzień. Prawdziwie włoski styl w oryginalnym wydaniu, czyli coś dla miłośniczek niebanalnych form.

Franczyza Coccinelle – jak założyć sklep?

Jeśli jesteś zainteresowany założeniem sklepu Coccinelle, to skontaktuj się z nami . Agencja GPoland z przyjemnością pomoże w realizacji tego zadania.

Agencja GPoland to jedyny w kraju reprezentant marki Coccinelle, lecz nasza oferta jest o wiele szersza niż pośrednictwo w kontraktacjach. Jako franczyzobiorca monomarkowego sklepu Coccinellel otrzymasz pomoc w doborze odpowiedniej lokalizacji, wsparcie w negocjacjach warunków najmu, projekt i realizację wyposażenia sklepu, narzędzia do rekrutacji pracowników i szkolenia z technik sprzedaży oraz propozycje produktów do optymalnego zagospodarowania, zatowarowania sklepu i wsparcie z zakresu visual merchandisingu. Poprzez świetną znajomość branży modowej i lata doświadczenia wypracowaliśmy w GPoland sprawdzony system, który umożliwi rozszerzenie działalności Coccinelle na polskim rynku.

Posiadamy także showroom PR i oferujemy pełen zakres usług marketingowych, m.in. działania public relations, kampanie, organizacja dni prasowych czy influencer marketing. Nasza oferta obejmuje również wsparcie w prowadzeniu i założeniu sklepów multibrandowych. Zapraszamy do kontaktu, jeśli chciałbyś poszerzyć ofertę w swoim multibrandzie o produkty marki Coccinelle lub innej marki z naszego portfolio.

Posty powiązane