fbpx

COACH

Coach to jeden z najbardziej znanych amerykańskich,  luksusowych domów projektowych, który specjalizuje się w produkcji torebek, bagażu, akcesoriów oraz odzieży. Firma już dawno stała się synonimem luksusu oraz produkuje torebki, które są rozpoznawalne na całym świecie. Coach jest obecny i mocno zakorzeniony w świecie mody, trafia do najbardziej wymagających klientów i jest obecny na niemal wszystkich najważniejszych światowych rynkach mody.

Coach to globalny dom mody założony w Nowym Jorku w 1941 roku. Zainspirowani wizją dyrektora kreatywnego Stuarta Veversa oraz dynamicznym i odważnym duchem rodzinnego miasta, marka Coach od początku swojego istnienia tworzy piękne rzeczy, stworzone z myślą o trwałości – aby każdy posiadacz ich produktów mógł w pełni poczuć się sobą.

Coach – firma z wieloletnią tradycją

Początki firmy Coach sięgają 1941 roku, kiedy to powstał rodzinny warsztat, prowadzony na poddaszu na 34th Street na Manhattanie. Początkowo firma zatrudniała jedynie sześciu pracowników, którzy wszystkie produkty wykonywali ręcznie, rzemieślniczymi metodami. W 1946 roku do zespołu dołączyli doświadczeni w produkcji torebek Miles i Lillian Cahn, dzięki którym skórzany biznes mógł ruszyć na dobre.

Przełomowym rokiem dla firmy okazał się rok 1950 i mało kto mógłby przypuszczać ile skórzany biznes ma wspólnego ze sportem. Wtedy to Cahn zauważył charakterystyczne właściwości i cechy skóry używanej do produkcji rękawiczek baseballowych. Wraz z noszeniem i użytkowaniem stawała się ona coraz miękksza. Zauważenie tej zależności pozwoliło na stworzenie całkiem nowej linii produktów. Następnie do zespołu, który zajmował się projektowaniem torebek dołączyła Bonnie Cashin, pionierka w dziedzinie odzieży sportowej.

W ostatnich latach twarzą firmy była Jennifer Lopez, promowała wysokiej jakości wyroby skórzane. W tym samym czasie Caoch stał się właścicielem 986 sklepów na całym świecie. W 2020 roku Coach podjął się poważnego rebrandingu. Podobnie jak wiele marek podczas pandemii koronawirusa, Coach został zmuszony do szybkiego przejścia na platformę cyfrową, a w 2021 zaplanowane jest świętowanie 80-lecia firmy Coach.

Coach – marka, która może zaoferować znacznie więcej

Marka Coach jest synonimem elegancji, która zgrabnie łączy się ze swobodą i w naturalny sposób dopasowuje się do aktualnie panujących trendów. Przedmioty zaprojektowane przez markę wyróżniają się funkcjonalnością oraz niebywałą estetyką. Dodatkowo, współcześnie firma korzysta z wielu innowacji, nie zapominając jednak o swoim rzemieślniczym, wyrafinowanym charakterze. Produkty tworzone są w sposób zrównoważony, bezpieczny dla środowiska naturalnego.

Coach – Polska czeka na nowe butiki oferujące ciekawe projekty

Torebki marki Coach są jednymi z najlepiej rozpoznawalnych produktów tej marki na polskim rynku. Klienci coraz bardziej intensywnie poszukują nietuzinkowych projektów oraz coraz chętniej wydają pieniądze na produkty z duszą, jakimi są rzeczy od marki Coach.

Franczyza Coach – jak założyć sklep?

Franczyza Coach  jest możliwa dzięki współpracy z GPoland. To również idealny pomysł na dochodowy oraz ciekawy biznes. Jeśli jesteś zainteresowany otwarciem pierwszego  sklepu franczyzowego Coach – odezwij się do nas.

Agencja GPoland to jedyny w kraju reprezentant marki Coach, lecz nasza oferta jest o wiele szersza niż pośrednictwo w kontraktacjach. Jako franczyzobiorca monomarkowego sklepu Coach otrzymasz pomoc w doborze odpowiedniej lokalizacji, wsparcie w negocjacjach warunków najmu, projekt i realizację wyposażenia sklepu, narzędzia do rekrutacji pracowników i szkolenia z technik sprzedaży oraz propozycje produktów do optymalnego zagospodarowania, zatowarowania sklepu i wsparcie z zakresu visual merchandisingu. Poprzez świetną znajomość branży modowej i lata doświadczenia wypracowaliśmy w GPoland sprawdzony system, który umożliwi rozszerzenie działalności Coach na polskim rynku.

Posiadamy także showroom PR i oferujemy pełen zakres usług marketingowych, m.in. działania public relations, kampanie, organizacja dni prasowych czy influencer marketing. Nasza oferta obejmuje również wsparcie w prowadzeniu i założeniu sklepów multibrandowych. Zapraszamy do kontaktu, jeśli chciałbyś poszerzyć ofertę w swoim multibrandzie o produkty marki Coach lub innej marki z naszego portfolio.