fbpx

BIKKEMBERGS

Bikkembergs to jedna z najbardziej prestiżowych i oryginalnych marek na współczesnym rynku modowym. Bikkembergs potrafi zachwycać swoimi wyjątkowymi projektami, niecodziennym miksem kolorów oraz dbałością o każdy najdrobniejszy szczegół. Bikkembergs łączy w sobie precyzję oraz odrobinę kreatywnego szaleństwa, co w XXI wieku jest na wagę modowego złota. Projekty Bikkembergs skierowane są do ludzi odważnych, którzy pragną podkreślić swój indywidualny charakter.

Bikkembergs jest jedną z najbardziej uznanych marek na całym świecie, a jej produkty obecne są na ważnych wydarzeniach modowych w ciągu całego roku. Bikkembergs stało się synonimem wyjątkowości w zadziornym stylu, która przeplata się z perfekcją i sportową wygodą, która w dzisiejszych czasach jest szczególnie pożądana.

Bikkembergs – firma, która jest połączeniem kreatywności i perfekcjonizmu

Firma Bikkembergs oprócz ciekawych produktów posiada również nie mniej ciekawą historię. Marka Bikkembergs została stworzona przez jednego z najbardziej znanych belgijskich projektantów mody Dirk Bikkembergsa. Dirk Bikkembergs ukończył słynny wydział mody na Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych w Antwerpii i już od pierwszych dni na studiach jego pomysły wyróżniały się kreatywnością, która minimalistyczne projekty zamienia w modowe dzieła sztuki. Dirk Bikkembergs założył swoją firmę w 1986 roku, kiedy to już był członkiem jednego z ważniejszych kolektywów modowych na świecie – „Antwerp Six”. Marka dynamicznie rozwija się od tego czasu, a jej siła od samego początku istnienia została ukryta w połączeniu prostoty z kreatywnością oraz pewnością siebie. Marka Bikkembergs korzysta z dokładnie wyselekcjonowanych materiałów i stawia na wysoką jakość produktów. Dba również o zrównoważony rozwój i promuje bezpieczne dla otoczenia rozwiązania. Misją firmy jest dostarczanie wygodnych i praktycznych ubrań, które są jednocześnie synonimem luksusu i wyrafinowania.

Bikkembergs – marka, jakich jest niewiele we współczesnym świecie mody

Marka Bikkembergs  pozwala na wyróżnienie się z tłumu poprzez minimalizm i dobry gust. Krytycy mody mówią, że projekty Bikkembergs  są sztuką łączenia oryginalnych kolorów z prostotą oraz praktycznością krojów. To dało mieszankę idealną w swojej prostocie. Marka Bikkembergs  doceniana jest nie tylko przez krytyków i znawców mody. Ubrania Bikkembergs  noszone są przez współczesne ikony mody, sportowców oraz gwiazdy światowego formatu. Ta rekomendacja sprawia, że każdy miłośnik dobrego stylu chciałby mieć ich produkty w swojej szafie.

Bikkembergs – produkty marki elektryzują rzesze klientów z różnych zakątków świata

Bikkembergs jest marką obecną na całym świecie. Jej produkty można spotkać nie tylko na wybiegach podczas wielkich imprez, ale również w butikach i sklepach na najsłynniejszych ulicach handlowych na świecie. Bikkembergs elektryzuje klientów, czarując ich prostotą w najlepszym wydaniu.

Franczyza Bikkembergs – jak założyć sklep?

Franczyza Bikkembergs  jest możliwa dzięki współpracy z GPoland. To również idealny pomysł na dochodowy oraz ciekawy biznes. Jeśli jesteś zainteresowany otwarciem sklepu franczyzowego Bikkembergs – odezwij się do nas.

Agencja GPoland to jedyny w kraju reprezentant marki Bikkembergs, lecz nasza oferta jest o wiele szersza niż pośrednictwo w kontraktacjach. Jako franczyzobiorca monomarkowego sklepu Bikkembergs otrzymasz pomoc w doborze odpowiedniej lokalizacji, wsparcie w negocjacjach warunków najmu, projekt i realizację wyposażenia sklepu, narzędzia do rekrutacji pracowników i szkolenia z technik sprzedaży oraz propozycje produktów do optymalnego zagospodarowania, zatowarowania sklepu i wsparcie z zakresu visual merchandisingu. Poprzez świetną znajomość branży modowej i lata doświadczenia wypracowaliśmy w GPoland sprawdzony system, który umożliwi rozszerzenie działalności Bikkembergs na polskim rynku.

Posiadamy także showroom PR i oferujemy pełen zakres usług marketingowych, m.in. działania public relations, kampanie, organizacja dni prasowych czy influencer marketing. Nasza oferta obejmuje również wsparcie w prowadzeniu i założeniu sklepów multibrandowych. Zapraszamy do kontaktu, jeśli chciałbyś poszerzyć ofertę w swoim multibrandzie o produkty marki Bikkembergs lub innej marki z naszego portfolio.