fbpx

BABYLON

Marka Babylon to propozycja dla prawdziwych miłośniczek elegancji oraz nietuzinkowego stylu. Firma produkuje odzież dla kobiet, które nie znoszą przeciętności, a od swoich stylizacji oczekują znacznie więcej. Babylon doskonale rozumie potrzeby współczesnych kobiet, tworząc unikatowe projekty oraz korzystając z najwyższej jakości materiałów. Ubrania marki Babylon są ponadczasowe, a do tego zawsze idealnie trafiają w aktualnie panujące trendy.

Firma Babylon  dość mocno zakorzeniła się w świecie mody. Jej produkty cechuje dobra jakość oraz wiele nawiązań do włoskiego włókiennictwa. Kobiety mogą kupic kolekcje Babylon w wielu miejscach na  świecie,  marka oferuje współczesnym damom to czego potrzebują.

Babylon – firma z ciekawą historią, która nawiązuje do tradycji

Babylon to firma, która została założona stosunkowo niedawno, bo w 1984 roku we Włoszech. Od początku istnienia celem firmy było stworzenie kobiecej odzieży, która spełni wszystkie oczekiwania klientek marki . Projektanci skupiają się na dokładnym wyselekcjonowaniu materiałów tak, aby ubrania cechowały się najwyższą jakością oraz ponadczasowością. Dodatkowo, Babylon specjalizuje się w wyznaczaniu kobiecych trendów . Ich włoskie DNA sprawia, że projekty są wyrafinowane i wyróżniają się wysublimowanym smakiem. Firma Babylon stale ewoluuje, przez co ich projekty z dnia na dzień są coraz lepsze i coraz lepiej trafiają do serc klientek na całym świecie.

Babylon stworzył trzy wiodące linie swoich ubrań. Ten podział znacząco ułatwia wybór i sprawia, że każda kobieta doskonale rozumie swoje potrzeby. Dzięki temu może wybrać odzież, która będzie zadowalać ją mimo upływu lat i zmieniających się trendów.

Babylon – marka, która opiera się na trzech wyjątkowych liniach. Poznaj je!

  • Linia „W Les Femmes” charakteryzuje się elegancją. To wyrafinowane projekty, które tworzone są z najwyższej jakości, dokładnie wyselekcjonowanych materiałów. Ubrania z tej linii dedykowane są wymagającym poszukiwaczkom niebanalnego stylu. Co więcej „W Les Femmes” zyskało sympatię oraz zaufanie ważnych osobistości ze świata mody, filmu, muzyki, czy władzy. To ubrania dla eleganckich, niezależnych kobiet, które chcą w oryginalny sposób podkreślić swoje indywidualne ja.
  • Linia „Babylon Collection” podobnie jak „W Les Femmes” to linia stworzona z myślą o eleganckiej kobiecie o wyrafinowanym guście. Tutaj jednak projektanci stawiają na unikalność oraz prostotę projektów. To linia, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom skromnych stylizacji, które podkreślają naturalne, kobiece piękno, styl oraz wyjątkowość. Ubrania z tej linii doskonale sprawdzają się zarówno na co dzień, jak i podczas wieczornych wyjść. Prostota oraz minimalizm sprawia, że do ubrań z łatwością można dobierać różnorodne dodatki w dowolnym stylu.
  • Linia „Eureka” to najlepsza propozycja dla kobiet, które stale podążają za Ubrania tworzone przez projektantów Babylon są innowacyjne i są w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających kobiet. Linia „Eureka” to nie tylko niebanalna odzież, ale również i niepowtarzalne akcesoria oraz buty.

Polki pokochały ubrania marki Babylon. Kobiety doceniają produkty ze wszystkich linii, dlatego warto jest się zastanowić nad dostarczeniem światowego formatu mody do Polski.

Babylon – jak założyć sklep?

Franczyza Babylon w Polsce to sposób na ciekawy i trafiający we wszelkie potrzeby współczesnych kobiet biznes. Jeśli jesteś zainteresowany otwarciem   sklepu franczyzowego Babylon – odezwij się do nas.

Agencja GPoland to jedyny w kraju reprezentant marki Babylon, lecz nasza oferta jest o wiele szersza niż pośrednictwo w kontraktacjach. Jako franczyzobiorca monomarkowego sklepu Babylon, otrzymasz pomoc w doborze odpowiedniej lokalizacji, wsparcie w negocjacjach warunków najmu, projekt i realizację wyposażenia sklepu, narzędzia do rekrutacji pracowników i szkolenia z technik sprzedaży oraz propozycje produktów do optymalnego zagospodarowania, zatowarowania sklepu i wsparcie z zakresu visual merchandisingu. Poprzez świetną znajomość branży modowej i lata doświadczenia wypracowaliśmy w GPoland sprawdzony system, który umożliwi rozszerzenie działalności Babylon na polskim rynku.

Posiadamy także showroom PR i oferujemy pełen zakres usług marketingowych, m.in. działania public relations, kampanie, organizacja dni prasowych czy influencer marketing. Nasza oferta obejmuje również wsparcie w prowadzeniu i założeniu sklepów multibrandowych. Zapraszamy do kontaktu, jeśli chciałbyś poszerzyć ofertę w swoim multibrandzie o produkty marki Babylon lub innej marki z naszego portfolio.