fbpx

ARMANI EXCHANGE

Armani Exchange to dziedzictwo Giorgio Armaniego w młodzieżowym i nowoczesnym wydaniu miejskiego stylu. Na rynku polskim marka Armani Exchange jest reprezentowana wyłącznie przez GPoland i posiada już jeden sklep.

ARMANI EXCHANGE – CO TO ZA MARKA?

Giorgia Armaniego nie trzeba nikomu przedstawiać. Projektant jest wizjonerem i pionierem w świecie włoskiej mody, a do fanów jego ubrań należą David i Victoria Beckham, Cristiano Ronaldo, Rafael Nadal, Megan Fox, a nawet Rihanna. Jedną z jego marek jest Armani Exchange – co to jest i czym ta marka z naszego portfolio wyróżnia się na tle innych?

Marka Armani Exchange należy do grupy Giorgio Armani S.P.A i jest marką indywidualną, która została powołana do życia w 1991 roku z myślą o młodym pokoleniu fanów Armaniego.

ARMANI EXCHANGE – CO JEST INSPIRACJĄ?

Nowoczesne i luźne podejście do mody wśród młodego pokolenia konsumentów jest kwintesencją marki Armani Exchange. Do stworzenia A| X, projektant szukał inspiracji podczas fashion week’ów, obserwując młodych na ulicach światowych stolic mody.

Wymiana kulturowa pomiędzy Nowym Jorkiem a Mediolanem czy Londynem a Tokio była pierwotnym założeniem przy tworzeniu Armani Exchange i nieustannie przewija się w projektach tej marki.

NOWA ENERGIA, TEN SAM DUCH MARKI – CZYLI CO O U ARMANI EXCHANGE?

Kolekcje Armani Exchange posiadają ducha i klasę matczynej marki, ale pojawia się on w nowym, świeżym wydaniu. Miejski styl, w szerokiej gamie kolorystycznej i z kreatywnymi nadrukami, przypomina tętniący życiem Nowy Jork, gdzie różnorodność i tygiel kultur są na porządku dziennym.

Ubrania Armani Exchange mają dodawać pewności siebie, zachęcać do wyrażania własnej indywidualności i obnażenia wyjątkowości. Znajdziemy wśród nich pełne charakteru kurtki, denim, t-shirty, sneakersy, jak i różnego rodzaju akcesoria. Damska i męska moda athleisure została na nowo zdefiniowana według Armani Exchange, osiągając status premium i podbijając ulice.

SKLEP ARMANI EXCHANGE W POLSCE

Nic dziwnego, że pierwszy sklep Armani Exchange powstał w Nowym Jorku, który był głównym źródłem inspiracji dla włoskiego projektanta, gdzie do dziś młode pokolenie Amerykanów udaje się do hipsterskiego SoHo na zakupy. Od 2018 roku Polacy również mogą cieszyć się dostępem do flagowego sklepu Armani Exchange w samym sercu naszej stolicy. Pierwszy sklep monomarkowy Armani Exchange Polska został otwarty w Galerii Mokotów.

To warszawskie centrum handlowe jest domem dla wielu marek premium z naszej oferty i miło nam, że do tego grona dołączyła również tak prestiżowa marka jaką jest A | X.

Na 140 m2 w otoczeniu surowej stali, drewna i betonu jak z nowojorskiego loftu prezentowane są męskie i damskie kolekcje Armani Exchange.  Świetnie odnajdą się tam wszyscy miłośnicy street style’u i zgiełku w miejskiej dżungli.

FRANCZYZA ARMANI EXCHANGE – JAK ZAŁOŻYĆ SKLEP?

Butik Armani Exchange w Galerii Mokotów w Warszawie to dotychczas jedyny sklep tej marki w Polsce. Jeśli jesteś zainteresowany otwarciem sklepu franczyzowego Armani Exchange – zwróć się do nas.

Agencja GPoland to jedyny w kraju reprezentant marki Armani Exchange, lecz nasza oferta jest o wiele szersza niż pośrednictwo w kontraktacjach. Jako franczyzobiorca monomarkowego sklepu Armani Exchange, otrzymasz pomoc w doborze odpowiedniej lokalizacji, wsparcie w negocjacjach warunków najmu, projekt i realizację wyposażenia sklepu, narzędzia do rekrutacji pracowników i szkolenia z technik sprzedaży oraz propozycje produktów do optymalnego zagospodarowania zatowarowania sklepu i wsparcie z zakresu visual merchandisingu. Poprzez świetną znajomość branży modowej i lata doświadczenia wypracowaliśmy w GPoland sprawdzony system, który umożliwi rozszerzenie działalności Armani Exchange na polskim rynku.

Posiadamy także showroom PR i oferujemy pełen zakres usług marketingowych i działania public relations m.in. kampanie, organizacja dni prasowych czy influencer marketing. Nasza oferta obejmuje również wsparcie w prowadzeniu i założeniu sklepów multibrandowych. Zapraszamy do kontaktu, jeśli chciałbyś poszerzyć ofertę w swoim multibrandzie o produkty marki Armani Exchange lub innej marki z naszego portfolio.

Posty powiązane